عمومی

تاثیر تبلیغات برند بر روی سایبان کالسکه ای

انواع سایبان مناسب برای تبلیغات

دو نوع سایبان اصلی وجود دارد، سایبان ثابت و سایبان جمع شونده. سایبان‌های ثابت معمولاً از آلومینیوم یا فلز ساخته می‌شوند، به این معنی که دوام بیشتری نسبت به سایبان‌های دیگر دارند. علاوه بر این، سایبان‌های ثابت می‌توانند هزینه بسیار بیشتری داشته باشند، زیرا معمولاً ضد آب هستند و می‌توانند همه چیز را از آفتاب شدید گرفته تا برف را تحمل کنند. اینها معمولاً در طول سالها نیاز به تعمیر سایبان برقی و نگهداری کمی دارند و عمدتاً توسط مشاغل تجاری استفاده می‌شوند.

سایبان‌های جمع شونده برای تطبیق پذیری و برای صاحب خانه عالی هستند. سایبان‌های جمع شونده به شما این امکان را می‌دهند که فقط زمانی که می‌خواهید آن‌ها را ببندید، بنابراین اگر ترجیح می‌دهید نور خورشید در یک زمان خاص از روز در جریان باشد، می‌توانید سایبان را جمع کنید تا این امکان فراهم شود. برعکس، شما همچنین می‌توانید سایبان را در حالی که هوای بدی مانند باران شدید وجود دارد، ایمن نگه دارید.

سه مزیت سایبان کالسکه ای

اکنون که درباره انتخاب‌های مختلف سایبان‌ها بیشتر می‌دانیم، اجازه دهید به مزایایی که می‌توانید از نصب آن‌ها برای جلوی مغازه خود ببرید، نگاهی بیاندازیم.

  1. فضای نشستن خود را گسترش دهید

نصب سایبان کالسکه‌ای برای کسب و کار شما می‌تواند منطقه‌ای را که می‌توانید به راحتی در آن تجارت کنید گسترش دهد. به عنوان مثال، یک رستوران می‌تواند فضای نشستن خود را گسترش دهد تا فضاهای بیرونی را نیز در بر گیرد و در عین حال از مشتریان خود در برابر آب و هوای خشن محافظت کند.

  1. ترافیک شما را افزایش می‌دهد

منطقی است که با تبلیغات سایبان خود به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید تا اینکه فقط یک تابلو در پنجره خود قرار دهید. علاوه بر این، سایبان‌های مارک‌دار بسیار بیشتر دیده می‌شوند و می‌توانند کاملاً سفارشی شده تا با اهداف تبلیغاتی و برندسازی شما مطابقت داشته باشند. افزایش دید تاثیر قابل توجهی بر افزایش تجارت برای هر شرکتی که از فضای فیزیکی استفاده می‌کند دارد. هرچه افراد بیشتری کسب و کار شما را ببینند؛ احتمال بیشتری وجود دارد که پایگاه مشتریان شما افزایش یابد.پ

The effect of brand advertising on a stroller canopy

  1. راحتی مشتری

می‌توانید مشتریان خود را در تابستان خنک و در سایه نگه دارید، به این معنی که آنها راحت‌تر خواهند بود و احتمال بیشتری برای اقامت طولانی‌تر در محل شما خواهند داشت. حالا شما مالک یک سایبان کالسکه‌ای هستید، ارزش سرمایه گذاری را برای افزایش مشتریان خود و محافظت از مشتریان در برابر عوامل مختلف ایجاد خواهیدکرد. اکنون که مزایای سایبان مغازه را می‌دانید، دلیلی وجود ندارد که بیشتر به این موضوع فکر کنید. بنابراین اگر در هر کجای ایران هستید، با تماس با ما در مورد سایبان انتخابی خود، برای ایجاد بهترین فضای بیرونی خود شروع کنید.

سایبان تبلیغاتی به سایبان هایی اطلاق می شود که با چاپ تبلیغاتی بر روی روکش آنها می توان به تبلیغات محیطی کسب و کارهای مختلف کمک بسیار زیادی کرد. سایبان تبلیغاتی یکی از محصولات پر فروش  ایران سایه بان میباشد. این محصول را با بهترین کیفیت ممکن تولید نموده، و به دست مصرف کننده میرساند. برای آشنایی با انواع چادر تبلیغاتی با ما همراه باشید.

 

چرا باید از سایبان تبلیغاتی استفاده کنیم؟

بدون شک یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن صاحبان مشاغل و کسب و کارهای مختلف را به خود مشغول کرده باشد این است که چرا باید از سایبان تبلیغاتی استفاده کنیم؟ آیا این نوع سایبان ها می توانند به کسب و کار ما کمک کنند؟ اگر بخواهیم در یک کلمه به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم جواب مثبت است. البته بهتر است کمی این موضوع را گسترده تر جواب دهیم تا صاحبان کسب و کارهای مختلف نیز بتوانند با اطمینان خاطر بیشتری از این نوع سایه بان ها استفاده نمایند.

هیچ کسب و کاری، چه بزرگ باشد چه کوچک را نمی توان یافت که بدون تبلیغات توانسته باشد به پیشرفت های چشمگیری برسد. تبلیغات مسیری است که همه کسب و کارهای موفق آن را طی کرده اند و البته مسیری بی انتها می باشد یعنی هیچ کسب و کاری را نمی توان یافت که بتواند بگوید به تبلیغات نیازی ندارد. هر کسب و کاری هر چقدر هم که شناخته شده باشد، باز هم به تبلیغات نیاز دارد. روش های تبلیغاتی بی شماری برای کسب و کارها در دسترس می باشد که یکی از بهترین و تاثیرگذارترین آنها استفاده از است. سایبان تبلیغاتی با توجه به تنوع بسیار زیادی که در طرح و ابعاد دارد، این قابلیت را دارد که به کسب و کارهای مختلف برای جذب مشتری و برندسازی کمک بسیار زیادی بکند. این نوع سایبان ها با توجه به متریال مرغوبی که در آنها به کار می رود، طول عمر زیادی دارند و در شرایط مختلف آب و هوایی قابل استفاده می باشند. این موضوع باعث شده تا همه کسب و کارها بدون هیچ گونه محدودیت خاصی بتوانند از این نوع سایه بان ها بهره کافی را ببرند.

چه عواملی بر روی کیفیت سایبان تبلیغاتی تاثیرگذار هستند؟

کیفیت سایبان تبلیغاتی یکی از ملاک های اصلی برای خریدار این محصول می باشد. عوامل مختلفی بر روی کیفیت این نوع تاثیر گذار هستند. یکی از این عوامل، متریال و مواد اولیه ای است که برای این سایه بان ها به کار می رود. معمولا سایه بان های تبلیغاتی که از آلومینیوم ساخته می شوند، کیفیت بسیار بیشتری نسبت به سایر سایبان ها دارند. علت این امر مقاومت آلومینیوم در برابر خوردگی و همچنین وزن سبک آن می باشد. آلومینیوم نیازی به رنگ کاری هم ندارد و این موضوع باعث می شود تا در هزینه رنگ کاری نیز صرفه جویی شود.

از دیگر عواملی که بر روی کیفیت سایبان تبلیغاتی تاثیر گذار می باشد می توان به تجربه شرکت سازنده اشاره کرد. برخی از شرکت ها تازه تاسیس هستند و یا نیروی کار حرفه ای در اختیار ندارند، این موضوع باعث می شود کیفیت نهایی سایه بان تبلیغاتی آن چیزی که انتظارش را داریم نباشد. افرادی که تجربه لازم در زمینه ساخت و سایر سایه بان ها را دارند می توانند با دقت و سرعت بیشتری این محصولات را تولید نمایند. بدین ترتیب انتخاب شرکت سازنده تاثیر زیادی بر روی کیفیت محصول و میزان رضایتمندی از آن را به همراه خواهد داشت.

از دیگر عواملی که باعث می شود سایبان تبلیغاتی کیفیت بالاتری داشته باشد و رضایت مصرف کننده را به همراه داشته باشد، نصب اصولی و حرفه ای آن می باشد. شاید اغلب افراد این تصور را داشته باشند که برای نصب سایبان نیازی به افراد متخصص ندارند و خودشان از پس این کار بر می آیند. این طرز فکر کاملا اشتباه است؛ زیرا هر چقدر هم که اصول و استانداردهای ساخت در سایه بانی رعایت شده باشد، اگر به خوبی نصب نشود باز هم نمی تواند نظر مصرف کننده را جلب کند.

چه عواملی بر روی قیمت سایه بان تبلیغاتی تاثیر می گذارند؟

قیمت سایبان تبلیغاتی یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید این محصول به شمار می رود. قطعا عواملی که بر روی تعیین قیمت نهایی این محصول تاثیرگذار هستند، بسیار زیاد می باشند. در این بخش قصد داریم برخی از مهمترین این عوامل را برای آشنایی بیشتر شما همراهان عزیز معرفی کنیم. یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر روی قیمت چادر تبلیغاتی، ابعاد آن می باشد. قطعا هر چقدر ابعاد سایبان بزرگ تر باشد، متریال و زمان بیشتری برای ساخت آن صرف می شود. این موضوع باعث می شود تا قیمت سایبان تبلیغاتی مغازه بر اساس ابعاد آن مشخص شود.

از دیگر عواملی که روی قیمت سایبان تبلیغاتی تاثیرگذار می باشد، می توان به نوع روکش آن اشاره کرد. قطعا انتخاب روکش یکی از مهمترین مراحل سفارش سایه بان تبلیغاتی به شمار می رود. روکش هایی که پارچه ای هستند قیمت مناسب تری نسبت به روکش های پی وی سی دارند. این موضوع باعث شده زمانی که ملاک انتخاب قیمت مناسب و ارزان می باشد، روکش های پارچه ای گزینه مناسب تری باشند.

مورد بعدی که بر روی قیمت سایبان تبلیغاتی تاثیرگذار می باشد، نوع سایبان می باشد. سایبان ها در انواع مختلفی تهیه و تولید می شوند. برای مثال می توان به سایبان چتری، سایبان بازویی، سایبان کالسکه ای و… اشاره کرد. هر کدام از این سایبان ها با تکنیک ها و متریال مختلفی ساخته می شوند، بدین ترتیب قیمت تمام شده همه آنها یکسان نمی باشد. موضوع دیگری که در قیمت تمام شده سایه بان تبلیغاتی تاثیر زیادی دارد، دستی یا برقی بودن سایه بان است. سایبان های برقی دارای موتور الکتریکی و تجهیزات بیشتری نسبت به سایبان های دستی می باشند. این تجهیزات باعث می شوند قیمت سایبان برقی بیشتر از سایبان دستی باشد.

تبلیغات روی کدام نوع سایبان ها رایج تر می باشد؟

سایبان تبلیغاتی عبارتی است که برای انواع سایبان ها کاربرد دارد. هر نوع سایبانی که روکش آن دارای تبلیغات باشد را سایبان تبلیغاتی می نامند. البته این موضوع را نیز نباید فراموش کنیم که برخی از سایبان ها برای تبلیغات گزینه مناسب تری هستند. تبلیغات روی را می توان رایج ترین و کاربردی ترین نوع تبلیغات از طریق سایبان دانست. تبلیغات روی چادر مغازه کمک می کند تا مشتریان بتوانند راحت تر و سریع تر با خدمات مغازه مورد نظر آشنا شوند. این موضوع روی برندینگ و جذب مشتری برای مغازه تاثیر بسیار زیادی دارد.

سایبان چتری تبلیغاتی یکی دیگر از گزینه های مناسب برای تبلیغات به شمار می رود. البته تبلیغات روی چتر پایه کنار بیشتر از تبلیغات روی چتر پایه وسط مورد استقبال قرار گرفته است. سایبان تبلیغاتی چتری بیشتر برای رستوران ها و قهوه خانه ها و سایر مشاغلی که در فضای باز خدمات ارائه می دهند، کاربرد گسترده ای دارد. تبلیغات روی سایبان بازویی یا فنری نیز برای کسب و کارهای مختلف بسیار مرسوم است. تبلیغات روی سایبان فنری کمک می کند تا کسب و کارها بتوانند با هزینه نسبتا مناسبی تبلیغات ارزشمند و تاثیرگذاری را انجام دهند.

تبلیغات روی سایبان کالسکه ای نیز از سال ها پیش توسط شرکت های بزرگ و کوچک انجام می شود. سایبان کالسکه ای با توجه به ظاهر جذابی که دارد، تاثیرگذاری بسیار مطلوبی جهت تبلیغات کسب و کارهای مختلف دارد. تبلیغات روی سایبان برقی رایج تر و مرسوم تر از تبلیغات روی سایبان دستی می باشد. علت این امر نیز جذابیت و کارایی بیشتر سایبان های برقی می باشد.

بهترین راه برای تهیه انواع سایه بان تبلیغاتی کدام است؟

روش های بسیار زیادی برای تهیه انواع سایبان تبلیغاتی وجود دارد اما قطعا همه شما همراهان عزیز به دنبال بهترین روش برای تهیه این نوع سایبان هستید. خرید از طریق سایت های اینترنتی را می توان بهترین و راحت ترین راه برای خرید سایه بان تبلیغاتی دانست؛ البته پیدا کردن بهترین فروشندگان در اینترنت کار چندان ساده ای نیست. بهتر است سایبان تبلیغاتی را مستقیم از تولید کننده تهیه کنید تا هم از کیفیت و هم از قیمت آن اطمینان بیشتری داشته باشید. شرکت ایران سایبان با تولید باکیفیت ترین سایبان های تبلیغاتی و فروش آنها از طریق سایت ایران سایبان توانسته تا حدودی مشکل خریداران برای پیدا کردن فروشندگان معتبر را برطرف نماید. امیدواریم با تهیه سایبان تبلیغاتی باکیفیت شما نیز بتوانید از رقبای خود سبقت بگیرید و پله های پیشرفت و ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا