علمی و پزشکیکسب و کار ایرانی

بهترین برند پروتز سینه

پروتز سینه برند سبین (Sebbin) + مزایا و نحوه تهیه در ایران

جهت اطمینان از رعایت استانداردهای کیفیت برتر سبین، از هر 100 پروتز سینه ساخته شده، 3 پروتز صرفا به آزمایش های کنترل کیفی اختصاص می یابد. بین بانوان ایران، یکی از محبوب ترین محصولات ارائه شده توسط سبین، پروتزهای سینه سیلیکونی پر شده با ژل هستند. همه پروتزهای سینه سبین با ژل سیلیکونی منسجم پر شده‌اند. با این حال از نظر سفت بودن ژل و شکل پروتز متفاوت هستند تا راه‌حل‌هایی برای همه سلیقه ها ارائه دهند. برآمدگی های مختلف در حجم های متفاوت موجود است. تنوع پروتزهای سینه سبین به بیماران اجازه می دهد تا خود را از نظر زیبایی و روانی بازسازی کنند.

از نظر شکل، پروتزهای سبین در دو نوع پروتز سینه گرد و پروتز سینه اشکی تولید می شوند که در ایران، پروتز سینه گرد سبین توسط نمایندگی سبین ایران عرضه  شده است.

انواع پروتزهای سینه گرد برند سبین (Sebbin)

در ادامه به بررسی انواع پروتز های سبین می پردازیم.

1-پروتز سینه گرد با سطح نیمه صاف

پروتزهای سینه گرد نیمه صاف سبین (SUBLIMITY) با دو نوع ژل ارائه می گردد:

 • ژل  Naturgel 1: این ژل قوام نرم‌تری دارد و یادآور حالت طبیعی بافت سینه است.
 • ژل  Naturgel 2: این ژل چسبندگی زیاد و درنتیجه قوام بیشتری دارد که درنتیجه پروتز سفت تر خواهد بود.
 • پروتزها با هر دو نوع ژل و با سه برآمدگی مختلف در دسترس هستند: برآمدگی نیمه متوسط، برآمدگی متوسط و برآمدگی زیاد.

سطح نیمه صاف و مخملی ایمپلنت های Sublimity مزایای هردو پروتز صاف و بافت دار را در یک محصول ارائه می دهد. طراحی منحصر پروتزهای سینه سبین این امکان را برای بیمار فراهم می کند تا در هر حجم، بیشترین برآمدگی را داشته باشد.

2-پروتز سینه گرد با سطح میکروتکسچر

پروتز سینه گرد میکروتکسچر سبین (VOLUPTY)  با دو نوع ژل ارائه می گردد:

 • ژل  Naturgel 1: این ژل قوام نرم‌تری دارد و یادآور حالت طبیعی بافت سینه است.
 • ژل  Naturgel 2: این ژل چسبندگی زیاد و درنتیجه قوام بیشتری دارد که درنتیجه پروتز سفت تر خواهد بود.
 • پروتزهای میکروتکسچر سبین برای هر دوی این ژل ها با دو برآمدگی مختلف در دسترس هستند: برآمدگی متوسط و برآمدگی زیاد.
 • طراحی پروتزهای سینه سبین این امکان را برای بیمار فراهم می کند تا در هر حجم، بیشترین برآمدگی را داشته باشد.

3-پروتز سینه گرد با سطح صاف

پروتزهای سینه گرد صاف سبین (PURITY) با دو نوع ژل ارائه می گردد:

 • ژل  Naturgel 1: این ژل قوام نرم‌تری دارد و یادآور حالت طبیعی بافت سینه است.
 • ژل  Naturgel 2: این ژل چسبندگی زیاد و درنتیجه قوام بیشتری دارد که درنتیجه پروتز سفت تر خواهد بود.
 • هر دوی این ژل ها با دو برآمدگی مختلف در دسترس هستند: برآمدگی متوسط و برآمدگی زیاد.
 • سطح صاف پروتز باعث تحرک خوب آن می شود و در نتیجه لمس طبیعی را تضمین می کند.

4-پروتز سینه گرد با سطح نیمه صاف

 • پروتز گرد نیمه صاف سبین (INTEGRITY) با ژل EverlastGel Sebbin پر شده است. ژل با چسبندگی زیاد که قوام بیشتری را ارائه می دهد. پروتزهای INTEGRITY در چهار برآمدگی مختلف موجود هستند: کم، نیمه متوسط، متوسط ​​و زیاد.
 • سطح نیمه صاف این پروتز به طور شگفت انگیزی نرم است، با کیفیتی مشابه با پوست: نازک، طبیعی و مقاوم.

تهیه پروتز سینه سبین (Sebbin) در ایران

خوشبختانه سبین در ایران دفتر نمایندگی رسمی دارد. شرکت کیان طب سنجش (سبین ایران) نماینده انحصاری کمپانی بزرگ سبین در ایران است که پروتزهای این برند را در اختیار هموطنان عزیز و جامعه پزشکی قرار می دهد. همه پروتزهای سبین دارای تاییدیه وزارت بهداشت، درمان، و آموزش پزشکی است و با برچسب اصالت قابل استعلام ارائه می گردد. سبین در بسیاری از شهرهای ایران دفتر نمایندگی دارد و شما با خیال راحت می توانید پروتز را از دفتر نمایندگی با اطمینان خاطر تهیه نمائید. جهت اطلاع از نحوه تهیه پروتز در شهرتان و برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات سبین به سایت سبین ایران مراجعه نمائید.

بهترین مارک پروتز سینه

شرکت های زیادی در زمینه تولید پروتز سینه فعالیت می کنند. برای اینکه بتوان بهترین مارک پروتز سینه را شناسایی و انتخاب کرد باید به نکات خاصی توجه شود. اول این که به هیچ وجه نباید به دلیل مسائل مالی پروتز بی کیفیت را انتخاب کرد. بهتر است عمل زمانی انجام شود که فرد توانایی تهیه بهترین و با کیفیت ترین پروتز سینه را داشته باشد. همچنین باید توجه داشت که همانند هر محصول دیگری برندهای متفرقه ای نیز در زمینه تولید پروتز سینه فعالیت می کنند. بنابراین قبل از انجام عمل باید با شرکت های فعال این زمینه آشنایی پیدا کرد تا بتوان بهترین پروتز را انتخاب و تهیه کرد. در ادامه به معرفی انواع مارک ها پرداخته و ویژگی های هر کدام را بیان می کنیم.

انواع پروتز سینه از نظر جنس

پروتز سینه از نظر جنس به دو نوع پروتز آب نمکی و پروتز سیلیکونی تقسیم می شود. پروتز های آب نمکی حاوی مایع سالین بوده و امروزه کمتر مورد استفاده قرار می‌ گیرد. پروتزهای سیلیکونی (ژلی) در کشور ما طرفداران زیادی داشته و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. باید اشاره کرد که دیواره هر دو نوع پروتز از سیلیکون تشکیل شده است.

اما محتویات داخل هر کدام متفاوت است. پروتز های آب نمکی به دو دسته تقسیم می شوند. نوع اول پروتز هایی که بعد از قرار گرفتن در سینه پر شده و نوع دوم پروتز هایی که از قبل پر شده و دارای سایز ثابت هستند. اما پروتز سیلیکونی دارای یک نوع بوده و هنگام ساخت پر می ‌شود. یکی از دلایل اصلی محبوبیت پروتزهای سیلیکونی حالت طبیعی آنها از نظر سفتی است. پروتز سینه آب نمکی معمولاً حالت طبیعی کمتری دارد.

یکی از بهترین مارک های پروتز سینه است. این بهترین برند پروتز سینه متعلق به کشور آمریکاست. شرکت موتیوا در سال 2004 تاسیس شد و به طور میانگین امروزه در 60 کشور از محصولات آن استفاده می‌شود. شرکت موتیوا همواره سعی داشته است که پروتز های خود را با بهترین کیفیت به بازار ارائه دهد. این برند علاوه بر پروتز سینه، ایمپلنت های دیگری نیز برای سایر اعضای بدن نیز تولید می کند.

محصولات این کمپانی در اکثر کشورها با 10 سال گارانتی ارائه می‌ شود. در اروپا و آمریکا پروتز های موتیوا و منتور با هم رقابت تنگاتنگی دارند. موتیوا جز بهترین برندهای پروتز سینه به حساب می ‌آید و در کشور ما هم توانسته حجم بالایی از  بازار را به دست بگیرد. در چند سال اخیر میزان محبوبیت این برند در ایران افزایش پیدا کرده است.

پروتز سینه مارک منتور (mentor)

یکی برندهای موفق در زمینه تولید پروتز است. این برند توانسته است در کشور ما نظرات زیادی را به خود جلب کند. بسیاری از جراحان به بیماران خود توصیه می کنند که پروتز سینه مارک منتور را برای انجام عمل تهیه کنند، زیرا پروتز های سیلیکونی منتور با کیفیت فوق العاده تولید می‌ شوند. پروتزهای آب نمکی این برند نیز دارای کیفیت قابل قبولی هستند.

این برند به کشور آمریکا تعلق دارد. برند پروتز سینه منتور محصولات خود را در سایز ها و طرح های مختلف تولید کرده و درصد بالایی از بانوان می‌ توانند از این پروتز استفاده کنند. کمپانی منتور با محصولات با کیفیتی که تولید می‌ کند به یکی از بهترین برند های پروتز سینه تبدیل شده است. عمر این پروتزها طولانی است.

پروتز سینه مارک پلی تک (polytech)

تاریخچه تولید به سال 1986برمی‌گردد. این برند پروتز توانسته است در بازار اروپا جای خود را تثبیت کند. این کمپانی علاوه بر پروتز سینه، محصولات دیگری را هم تولید می ‌کند. کمپانی پلی تک محصولات خود را با توجه به استاندارد های جهانی تولید کرده و امتیاز این شرکت متعلق به کشور آلمان است. این محصولات قبل از عرضه به بازار به طور دقیق مورد آزمایش و بررسی قرار می ‌گیرند. پروتز سینه پلی تک به طور کامل با بدن انسان سازگاری داشته و مشکلی را برای بیمار ایجاد نمی کند.

پروتز های سینه تولید شده در شرکت ناگور دارای ضمانت طولانی مدت هستند و زمانی که یک برندافرادی که متقاضی انجام جراحی هستند سوالات بسیار زیادی در رابطه با بهترین نوع پروتز سینه و  مارک های متفاوتبرایشان به وجود می آید که لازم است سوالات خود را از بپرسند.. در این مقاله در رابطه با بهترین نوع پروتز سینه و برترین مارک پروتز سینه توضیحاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود. با ما همراه باشید.

بهترین مارک پروتز سینه

پروتز سینه از دونوع سیلیکون یا سالین می باشد، که انتخاب نوع آن را برعهده جراح خود بگذارید زیرا در این زمینه تجربه بسیار بالایی دارد ، یکی از عواملی که در جراحی پروتز سینه می تواند تاثیر گذار باشد تجربه بالای جراح می باشد بنابرین پزشکی را برای جراحی پروتز سینه خود انتخاب نمایید که در زمینه جراحی پروتز سینه تجربه بالایی داشته باشد و از بهترین نوع پروتز برای شما استفاده نماید .

در دریافت میزان رضایت بالا از نتیجه جراحی نوع پروتز انتخابی بسیار حائز اهمیت می باشد، بدلیل اینکه نتایج جراحی پروتز سینه بسیار ماندگاری طولانی دارد و یک روش موقتی برای افزایش حجم سینه ها نمی باشد حتما از بهترین نوع پروتز سینه و معتبرترین مارک استفاده نمایید به هیچ عنوان بدلیل هزینه پایین پروتز هایی که کیفیت نامرغوب دارند انتخاب ننمایید. با توجه به جنس های مختلف متفاوت است.

طبق نظر برخی از پزشکان و تحقیقاتی که در این زمینه انجام گرفته است پروتز منتور که ساخت کشور امریکا می باشد و پروتز سیلیمد که ساخت کشور برزیل می باشد بهترین مارک پروتز سینه وارد شده به ایران می باشد که دارای کیفیت بالایی می باشد و با استفاده از این دو نوع پروتز می توان بهترین نتایج را بدست آورد . پروتز منتور از با کیفیت ترین مواد سیلیکونی ساخته شده است که به بافت طبیعی سینه بسیار شبیه می باشد، با توجه به اینکه پروتز های سالینی امروزه دیگر در کشور ما مورد استفاده قرار نمی گیرد اما پروتز های سالینی تولیدی منتور هم بسیار با کیفیت می باشند.

در ادامه به شرح مختصری از بهترین مارک های پروتز سینه می پردازیم:

یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده پروتز سینه، شرکت آلرگان است. همچنین جزو بهترین شرکت های تولید کننده پروتز است. نوع تولید پروتز این شرکت به صورت ژل سیلیکونی صاف است. این شرکت، پروتز سینه را در 5 اندازه مختلف تولید می کند. بسیاری از بهترین جراحان پروتز سینه از اندازه های مختلف این شرکت استفاده می کند. از دلایل مهمی که باعث شده است این شرکت به عنوان بهترین شناخته شود، اندازه های آن و ضخامت باریک آن ها است.

مارک Mentor

شرکت منتور نمایندگی انحصاری پروتز سینه سیلیکونی در ایالات متحده را دارد. این برند دارای 3 نوع مختلف پروتز سینه است که جزو بهترین مارک های پروتز شناخته می شود. پروتز های این شرکت به افراد این امکان را می دهند تا مطابق خواسته های خود این عمل را انجام دهند.

بسیاری از پروتز ها دایره ای و خیلی سفت هستند اما پروتز های منتور به شکل قطره اشک هستند، یعنی قسمت بالایی نسبت به قسمت پایینی نازک تر است. این بدین معنا است که استفاده از این نوع پروتز ظاهر طبیعی تری دارد.

برند سی انترا هم جزو بهترین تولید کنندگان پروتز سینه شناخته شده است. این برند تنها در اختیار پزشکان و متخصصانی که دارای شرایط قابل قبولی هستند قرار می گیرد. پروتزهای این شرکت با ژل های سیلیکونی مخصوصی پر شده اند به همین خاطر از استحکام بالایی برخوردار هستند.

نوع پروتزهای شرکت ایده آل، سالین می باشد. امروزه بسیار از بیمارانی که تصمیم به انجام این جراحی را دارند از این مارک استفاده می کنند.

دکمه بازگشت به بالا