بین الملل

بهادری جهرمی: حماسه ملی امروز تبلور نمایش اراده ملت است

بهادری جهرمی: حماسه ملی امروز تبلور نمایش اراده ملت است

سخنگوی دولت گفت: حماسه ملی که امروز مردم ایران در حال رقم زدن آن هستند تبلور نمایش اراده ملت است.

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور بعد از ظهر امروز جمعه (یازدهم اسفند ۱۴۰۲) با حضور خبرنگاران، گفت: حماسه ملی که امروز مردم ایران در حال رقم زدن آن هستند تبلور نمایش اراده ملت است.

وی افزود: این حماسه با کمک آحاد مردم، رسانه‌ها و عوامل اجرایی که از ماه‌ها قبل این فضاها را فراهم کردند، در حال رقم خوردن است.

بهادری جهرمی اظهار داشت: الحمدلله از ساعت‌های ابتدایی صبح علی رغم تغییر قانون انتخابات و تغییر فرآیندها گزارش‌ها حاکی از این است که در فرآیندهای اجرایی مسئله خاصی وجود نداشته و فرآیند انتخابات با مشارکت مردم در حال انجام است.

وی بیان کرد: بخشی از مردم در ساعات ابتدایی صبح پای صندوق‌های رأی می آیند و بخشی از جوان‌ترها هم در ساعات بعدازظهر رأی می‌دهند در عین حال از همه می‌خواهم هر چه زودتر رأی خود را به صندوق بیاندازند و نگذارند که دیگران برایشان تصمیم بگیرند و خودشان بیایند برای تأثیر گذاری در حوزه‌های اقتصادی و سیاسی رأی دهند.

وی افزود: از همه می‌خواهم هر چه زودتر رای خود را به صندوق بیاندازند و نگذارند که دیگران برایشان تصمیم بگیرند و خودشان بیایند برای تاثیر گذاری در حوزه‌های اقتصادی و سیاسی رأی دهند.

جهرمی خاطر نشان کرد: هر چه میزان مشارکت بیشتر باشد حتماً نتیجه دقیق‌تر و هوشمندانه‌تر خواهد و هر چه دایره تضارب آرا گسترش پیدا کند زودتر فرآیند نتیجه گیری محقق می‌شود.

بهادری جهرمی گفت: هر چه افراد مختلف با سلیقه‌های متفاوت پای صندوق‌های رای بیایند باعث بهتر نتیجه دادن انتخابات و تاثیر انتخابات در زندگی مردم می‌شود.

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا