حوادث

آخرین مهلت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه ترخیص وسایل نقلیه توقیفی؛ ۲۹ مهرماه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آخرین مهلت استفاده از تسهیلات در نظر گرفته شده برای ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی فاقد دستور قضایی را ۲۹ مهرماه اعلام کرد.

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور در گفت‌وگو با یومیر در این‌باره گفت:‌یکی از تسهیلاتی که به مناسبت روز انتظامی و هفته فراجا در سراسر کشور و از جمله تهران بزرگ به اجرا درآمد، تسهیلات مربوط به ترخیص وسایل نقلیه توقیفی اعم از خودرو و موتور سیکلت بود. بر این اساس شرایطی ویژه برای ترخیص این دسته از وسایل نقلیه در نظر گرفته شده و در صورتی که این وسایل فاقد دستور قضایی باشند امکان بهره‌مندی از این تسهیلات برایشان وجود دارد.

وی در خصوص تسهیلات مالی برای ترخیص خودروهای توقیفی اعم از رسوبی و غیررسوبی گفت: هزینه پارکینگ برای خودروهایی که قبل از سال ۹۹ و برای موتورسیکلت هایی که قبل از سال۹۸ توقیف شده‌اند بر اساس نرخ تعیین شده در سال ۱۳۹۴ ، محاسبه می‌شود. همچنین برای پرداخت جرائم معوق این وسایل نقلیه نیز شهروندان می‌توانند ۵۰درصد خلافی را پرداخت و ۵۰ درصد دیگر را به صورت اقساط و در طول یک سال پرداخت کنند.

رئیس پلیس راهور فراجا ادامه داد: برای ترخیص خودروهای رسوبی و غیر رسوبی شامل انواع وسایل نقلیه و موتورسیکلت به جز خودروهای دارای شکایت و دستور قضائی به صورت اینترنتی و غیر حضوری و از طریق اپلیکیشن “پلیس من” و همچنین مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +۱۰ می‌توان اقدام کرد.

موسوی‌پور در پایان تاکید کرد که آخرین مهلت استفاده از این تسهیلات تا ۲۹ مهرماه بود و لذا متقاضیان لازم است که در فرصت باقی‌مانده برای بهره‌مندی از این تسهیلات اقدام کنند.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا