استان ها

کنعانی زادگان: مدیون قلعه نویی هستم، او در ملوان من را پیدا کرد/حضور تماشاگران به ما دلگرمی داد

کنعانی زادگان: مدیون قلعه نویی هستم، او در ملوان من را پیدا کرد حضور تماشاگران به ما دلگرمی داد

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: قلعه نویی همیشه با ما مخصوصا با بزرگان تیم صحبت کرده است، من مدیون او هستم و در ملوان من را پیدا کرد و توانستم بازی کنم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد حسین کنعانی زادگان که به عنوان بهترین بازیکن دیدار ایران و ترکمنستان انتخاب شده است در خصوص این دیدار گفت:ابتدا باید از هواداران و مردمی که امروز به ورزشگاه آمدند و حمایت کردند، تشکر کنم. حدود ۳۰ هزار نفر حضور داشنتند و بعد از جام ملت‌ها این دلگرمی را به ما دادند. امیدوارم بتوانیم این روند را حفظ کنیم. وی ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که امروز وظایفی که کادر فنی خواسته بود را اجرا کردم و زحمات بچه‌ها را با ۲ گل به ثمر برسانم.

کنعانی زادگان در مورد جوانگرایی در تیم ملی و اینکه حاضر است تجربیاتش را در اختیار جوان‌ها بگذارد، گفت: قلعه نویی همیشه با ما مخصوصا با بزرگان تیم صحبت کرده است. من مدیون او هستم و در ملوان مرا پیدا کرد و توانستم بازی کنم. در سن ۲۹ سالگی تلاش می‌کنم به جوانتر‌ها کمک کنم. کادرفنی از ما خواسته است و هم داخل و هم بیرون زمین با آنها صحبت می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. این جوان‌ها آینده فوتبال ما هستند و این تغییر نسل و تلفیق جوانان و با تجربه‌ها امیدوارم مثمر ثمر باشد و بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.
مدافع تیم ملی در مورد حضور حزباوی در خط دفاعی گفت: قلعه نویی و بزگتر‌های تیم ملی همیشه گفته اند که همیشه باید قدر پیراهن تیم ملی را بدانیم. نماینده ۸۰ میلیون ایرانی هستیم و باید بهترین عملکرد را داخل و بیرون زمین داشته باشیم. همه جوان‌ها می‌دانند که باید قدر این پیراهن را بدانند.

دکمه بازگشت به بالا