عمومی

کلیدواژه‌های تازه سرمایه‌گذاران مصی علی‌نژاد چیست؟

موسی علی هفته گذشته در برنامه تامرون هال مجری مشهور سیاه پوست آمریکایی شرکت کرد و این بار با رویکردی متفاوت سعی کرد افکار عمومی آمریکا به ویژه پایگاه رای به دولت دموکرات بایدن را برگرداند. زنان، سیاه پوستان و لاتین تبارها علیه جمهوری اسلامی برای مشروعیت بخشیدن به تجزیه و تهاجم نظامی علیه ایران. با توجه به اینکه دولت های آمریکا در قرن گذشته هرگز بدون اقناع افکار عمومی هیچ طرح براندازی یا حمله نظامی علیه سایر کشورها را انجام نداده اند، درک روش های تبلیغاتی ای که وی در این برنامه تلویزیونی به کار برده است بسیار حائز اهمیت است. برای فعالان عرصه رسانه و دیپلماسی. کمک های مردمی در ایران

ایسناپلاس-احسان محدیان: مصاحبه های موسی علینژاد را باید به دقت بررسی و تحلیل کرد تا بازی رسانه ای ضد ایرانی در غرب و آمریکا را درک کرد. حزب دموکرات که ظهور خود را مدیون سیاه‌پوستان، زنان، لاتین تبارها و سایر اقلیت‌ها است، برای جلب حمایت پایگاه رأی‌دهی خود و اثبات توجیه عملیاتی خود برای حمایت عملیاتی از ناآرامی‌های خشونت‌آمیز ایران، که ممکن است با تداوم شیوه‌های فعلی در داخل کشور کاهش یابد. . ، علی نژاد در برنامه ای با حضور زنان لاتین تبار و سیاهپوست نمایش داد.

کلیدواژه سرمایه گذاران جدید مسیح علینژاد چیست؟

تشبیه وقایع ایران و داستان جرج فلوید

او در این برنامه با نمادسازی وقایع ایران مشابه آنچه برای جورج فلوید سیاه پوست رخ داد (در حالی که پیشینه و سیر اتفاقات این دو رویداد کاملا متفاوت است) سعی دارد افکار عمومی را با خود همراه کند. این کار از آن جهت حائز اهمیت است که نظام جمهوری اسلامی همواره بر سرکوب سیاهان و زنان در آمریکا به عنوان یک حربه تبلیغاتی تاکید داشته است و اکنون دولت بایدن از این حربه علیه خود جمهوری اسلامی برای خنثی کردن آن استفاده می کند.

فراموش نکنیم که بایدن به صراحت از لزوم آزادی ایران صحبت کرده است و علی نژاد در این مصاحبه سعی دارد حمله و تجزیه ایران را برای مخاطبی که از جنگ های مکرر دولت های مختلف آمریکا در مناطق مختلف غرب آسیا خسته شده است مشروعیت بخشد.

کلیدواژه سرمایه گذاران جدید مسیح علینژاد چیست؟

شهادت دروغ سابقه دارد

این رویه سرکوب و فریب افکار عمومی در غرب با سوء استفاده از زنان سابقه ای در گذشته دارد. در 10 اکتبر 1991، دختری که فقط با نام کوچکش نیره شناسایی شده بود، در برابر اعضای گروه حقوق بشر کنگره آمریکا شهادت دروغ داد و در شهادت احساسی خود مدعی شد که سربازان عراقی را دیده است که نوزادان را از انکوباتورها خارج کرده اند. حمله به کویت آنها یک بیمارستان در کویت را بیرون می کشند، دستگاه های جوجه کشی را برمی دارند و اجازه می دهند نوزادان بمیرند. این شهادت دروغ باعث خشم افکار عمومی در غرب شد و عملیات بازپس گیری کویت از ارتش عراق را مشروعیت بخشید. در سال 1992 فاش شد که نام خانوادگی او نایره الصباح و دختر سعود الصباح، سفیر کویت در آمریکا است. علاوه بر این، فاش شد که شهادت او به عنوان بخشی از کمپین روابط عمومی شهروندان برای کویت آزاد که توسط شرکت روابط عمومی آمریکایی Hill & Knowlton برای دولت کویت اداره می شود، سازماندهی شده است. پس از این، شهادت الصباح نمونه کلاسیک تبلیغات جنایی مدرن به شمار می رود.

تکرار تجربه فروپاشی شوروی؛ آرزوی علی نژاد

حالا این بازی خطرناک دیپلماسی عمومی را علی نژاد به گونه ای دیگر انجام می دهد. به زبان بدن و عبارات علی نژاد دقت کنید. کلیدواژه هایی که برای ایجاد خشم و نفرت علیه ایران و دولت آن و البته نتیجه این خشم و توجیه افکار عمومی جهان به کار می رود، مشروعیت بخشیدن به حمله نظامی به ایران است که احتمال آن با عدم اقدام به شدت افزایش یافته است. احیای برجام این واقعیت که او ناآرامی های ایران را با روند فروپاشی دیوار برلین مقایسه می کند، نشان دهنده هدف نهایی غرب از ایران است. یعنی تکرار تجربه انحلال اتحاد جماهیر شوروی با تکه تکه کردن ایران، واقعیتی که این روزها بیش از پیش آشکار شده است. او در جایی دیگر از کلمه کلیدی آپارتاید جنسیتی علیه جمهوری اسلامی استفاده می کند که مخاطبان غربی را به یاد دولت نژادپرست آفریقای جنوبی می اندازد. در حال حاضر این دولت اسراییل است که با ظلم و ظلم و بی رحمی علیه فلسطینیان سزاوار این لقب است، اما علی نژاد از این کلیدواژه با دل طبیعت علیه ایران استفاده می کند.

کلیدواژه سرمایه گذاران جدید مسیح علینژاد چیست؟

کلیدواژه سرمایه گذاران جدید مسیح علینژاد چیست؟

حجاب اجباری مانند دیوار برلین است!

برخی از جملات او را برای درک بهتر این پروژه ضد ایرانی مرور می کنیم:

– کشتن مهسا امینی چون موهایش را دوست داشت. برای یک تکه مو، خدای من برای یک تکه مو!

– دولت همه چیز را درباره مردم گفت و مردم هم خودشان تصمیم گرفتند

– مردم می خواهند به رژیم آپارتاید جنسیتی پایان دهند

حجاب اجباری مانند دیوار برلین است! اگر موفق شدیم این دیوار را خراب کنیم، خامنه ای و رژیمش وجود نخواهد داشت.

ساده انگارانه است که تصور کنیم خود علی نژاد به این نتیجه رسیده است که چنین عبارات و کلمات کلیدی را بیان کند، او از چکیده و گزیده ای از روزها و ساعت ها تلاش، تحقیق و تفکر سازمان های اطلاعاتی و اتاق های فکر در آمریکا و اروپا گزارش می دهد. بدانیم تا بفهمیم این موضوع را بهتر می‌توانیم برای مقابله با این جنبش براندازانه مظلوم نمایی که به بهانه دفاع از حقوق زنان و مظلومان، برای تکه تکه شدن ایران دندان تیز کرده، برنامه‌ریزی کنیم.

برخورد با علی نژاد مستلزم استفاده موثر از رسانه ها و شبکه های اجتماعی است

البته او می خواهد با حمله به نیروهای نظامی و انتظامی و مشروعیت بخشیدن به حمله به افسران پلیس، هزینه سرکوب اغتشاشگرانی را که امنیت ایران را هدف قرار داده اند، افزایش دهد. اما او و دیگر حامیان شورش های خیابانی نباید فرصتی برای تحقق رویاهای شیطانی خود داشته باشند. علی نژاد نه زلنسکی است، نه گورباچف ​​و نه نلسون ماندلا. سرانجام او به سرنوشتی مانند فاطمه زرین تاج (معروف به طاهره قره العین) در عصر قاجار دچار می شود که تلاش هایش برای ترویج بابیت، بهائیت، هرزگی و روابط جنسی آزاد به سرنوشتی متفاوت از اعدام محکوم می شود. عزیزخان فرمانده سپاه ناصرالدین شاه در سال 1286 ه. با خودش نبرد. موسی علینژاد قره العین عصر شبکه های اجتماعی است و مقابله با او و حامیانش نیازمند هوشمندی و استفاده موثر از رسانه ها و شبکه های اجتماعی در کنار فعالیت های اطلاعاتی و انتظامی برای شناسایی و دستگیری پیروان آشفته اش در خیابان است. هر لحظه تاخیر در این عرصه برای آینده ایران عزیز مضر است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا