عمومی

چشم دنیا منتظر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سردار اصغر عباسقلی‌زاده، در ششمین همایش سیر که با حضور اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در شهر تیمورلو برگزار شد، با بیان اینکه در راستای پشتیبانی مردم از ولایت فقیه و حضور آنها در عرصه‌های مختلف دشمن عقب نشینی کرده است، گفت: دشمن تا چهار پنج سال قبل ما را محاصره کرده بود در حالی که امروز با حمایت مردم نیروهای مسلح به اقتداری رسیده‌اند که تمامی دشمنان استکبار جهانی اعم از آمریکا و انگلیس پایگاه‌های خود را خالی کرده و عقب نشینی کرده‌اند.

وی افزود: پشتیبانی، حضور در عرصه‌های مختلف و صبر مردم در برابر مشکلات تمام مستضعفان عالم را مقتدر کرده است. فلسطین که تا چند سال پیش با سنگ جنگ می‌کرد امروز به انواع سلاح‌های دفاعی مجهز شده است.

وی ادامه داد: همه شما ۴۵ سال واقعیت‌های انقلاب و شیطنت‌های دشمنان را مشاهده کرده‌اید آنها با تحریم، تهدید و انواع و اقسام فتنه انگیزی ما را روزی به حال خود رها نکرده‌اند ولی مردم با حضور در دوران دفاع مقدس و پشتیبانی از آن باعث اقتدار ایران شده‌اند.

عباسقلی‌زاده با بیان اینکه چشم دنیا منتظر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی است، گفت: آنها چشم انتظارند تا ببینند آیا ایران بعد از این افتخارات همچنان ثابت قدم پشتیبان اسلام و انقلاب است؟

وی خاطر نشان کرد: با حضور حداکثری خود در انتخابات به آمریکا تو دهنی زده و نشان می‌دهیم که همچنان مثل گذشته پشتیبان انقلاب بوده و اجازه نمی‌دهیم دشمن به خاک ما چپ نگاه کند.

فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: مردم ایران در تمامی عرصه‌ها سربلند بیرون آمده در انتخابات نیز با حضور حداکثری و انتخاب اصلح برگ زرین دیگری برای انقلاب به ارمغان می‌آوریم.

وی با بیان اینکه امروز دشمن در رابطه با تضعیف انقلاب از هیچ تهدید و تحریمی مضایقه نکرده است، گفت: دشمن در فتنه‌های خود پیروز نشده چراکه مردم از فتنه و نیت پلید دشمنان آگاه هستند. امروز ماهیت انگلیس و آمریکا در رژیم صهیونسیتی در فلسطین اشغالی برای همه روشن است اگر آمریکا دلسوز مردم ایران بود در این چند سال حتی قدمی برای خیر و صلاح ما برنداشته است.

عباسقلی‌زاده با بیان اینکه ایران در تجهیزات دفاعی، نظامی و استراتژی حرف اول را می‌زند، اظهار کرد: همه‌ی این پیشرفت‌ها حاکی از آن است که هر موقع مردم ایران به خود اتکا کرده‌اند به پیشرفت منجر شده اما هر موقع از دشمن خواسته تا مشکلی را برطرف کند نه تنها مشکل حل نشده بلکه دچار تحریم‌های مضاعف، عقب ماندگی و مشکلات اقتصادی شده است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور شهید برای ایجاد ارتباط بین المللی و خدمت به مردم شهید شد، خاطر نشان کرد: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب باید به فردی رأی دهیم که ادامه دهنده راه شهید جمهور باشد، رئیس جمهوری آگاه، پرتوان، مطیع امر ولایت و بصیر که بتواند تحریم‌ها را دور بزند.

فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: در چند روز آینده موظفیم برای حمایت از انقلاب و دفاع از حرم‌های اهل بیت عصمت و طهارت در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنیم این بار نیز با انتخاب و حضور ما دشمن ناامید و مستضعفین امیدوار شده و وحدت مردم به نمایش گذاشته خواهد شد. وی افزود: رأی به کاندیدا در مرحله اول رأی به نظام جمهوری اسلامی و در مرحله‌ی دوم انتخاب اصلح است.

گفتنی است سردار عباسقلیزاده فرمانده سپاه عاشورا در حاشیه جشنواره سیر تیمورلو از نمایشگاه کشاورزی و محصولات فرآوری سیر بازدید و از برگزار کنندگان این برنامه تقدیر نمود.

دکمه بازگشت به بالا