ورزشی

پورموسوی: حمله وحشیانه صهیونیست‌ها را محکوم می‌کنم/ راهی جز برگشتن به استقلال نداشتم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تصمیم من برای جدایی جدی بود اما در مقابل محبت مسئولان باشگاه و شرکت گروه ملی راهی جز برگشتن نداشتم.

به گزارش یومیر، سید اکبر پورموسوی،‌سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان امروز ۲۷ آنلاین در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان، اظهار کرد: حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه را تسلیت می‌گویم و این اقدام را محکوم می‌کنم. امیدوارم در سراسر جهان صلح و آرامش برقرار شود و همه مردم در کنار هم با آرامش زندگی کنند. 

وی افزود: از آقای علی محمدی مدیر عامل شرکت گروه ملی و آقای نجفی سرپرست باشگاه تشکر می‌کنم. من بعد از بازی با پیکان تصمیم به جدایی گرفتم اما اصرار این دوستان باعث شد از تصمیم خودم صرف نظر کنم. باور کنید تصمیم من جدی بود اما مقابل محبت آنها راهی جز برگشتن نداشتم. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: من سال‌ها در فولاد فعالیت کردم و همیشه آنلاین و محبت هواداران فولاد نسبت به من فوق العاده بود که تشکر می‌کنم. حمایت این هواداران سال گذشته در صعود ما تاثیر داشت. 

وی بیان کرد: سه امتیاز بازی فردا برای دو تیم مهم است اما احترام متقابل در تمام بخش‌ها مهم‌تر است. دو تیم برای برد می‌آیند اما باید روی سکوها آرامش به وجود بیاوریم و از حمایت هواداران استفاده کنیم.

پورموسوی در پاسخ به این سوال که بازیکنانی را که قبلا گفته بود لیاقت پوشیدن پیراهن استقلال را ندارند از تیم کنار گذاشته یا تصمیم دیگری درباره آنها گرفته است؟ گفت: صحبت‌های من احساسی نبود زیرا بعد از ۵، ۶ هفته می‌توان ارزیابی خوبی از بازیکنان داشت. روز گذشته در جلسه فنی که با همکارانم داشتم، تاکید کردم بازی با فولاد و صنعت نفت آبادان آخرین فرصتی است که به برخی از بازیکنان خواهیم داد. اگر آنها نخواهند به چهارچوب تیمی برگردند و با تفکرات ما بازی کنند از تیم جدا خواهند شد. هرچند نمی‌توانیم تا نیم فصل جای آنها بازیکن بگیریم اما با مدیریت باشگاه هم صحبت کرده‌ام.

او ادامه داد: بازیکنی که نمی‌تواند حس خوبی در استقلال خوزستان داشته باشد به هیچ عنوان نگه داشته نمی‌شود، حتی اگر بخواهیم خسارت مالی او را پرداخت کنیم. در دو بازی که از آنها یاد کردم با توجه به بضاعتی که داریم از این نفرات استفاده می‌کنیم اما آخرین اخطار را به آنها داده‌ام. امیدوارم بازیکنان به این باور برسند که باشگاه استقلال خوزستان جزو باشگاه‌های خوبی است که بدون حاشیه و دغدغه فعالیت می‌کند.

 انتهای پیام

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا