عمومی

پنالتی تیم استقلال گرفته نشد/ جام مبارک تیم دیگر باشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، جواد نکونام بعد از توقف مقابل نساجی مازندران در ورزشگاه وطنی قائمشهر اظهار کرد: شخص آقای تاج در روز اول که مربی تیم ملی بودم بلایی سر من آورد که از تیم ملی کنار رفتم و امسال هم چندین و چند بار گفتم که نمی‌گذارند و نخواهند گذاشت که قهرمان شویم.

وی با عنوان اینکه بازی ماو بازی تیم رقیب را هم نگاه کنید، ببینید چه بلایی در این چند وقت سر ما آوردند، افزود: بیژن حیدری برای ما قضاوت کرده که یکبار در دیدار با مس رفسنجان با اشتباه کمک داور و او دو امتیاز از دست دادیم. برادر ایشان به سود رقیب در بازی با ملوان دو امتیاز گرفت و هفته بعد از آن برادر او دیدار با تراکتور را قضاوت می‌کند و امروز پنالتی تیم من را نگرفت.

وی ادامه داد: حیدری اجازه نداد تیمم فوتبال بازی کند، خطای پشت سر هم می‌گرفت، من داوری را می‌فهمم چون فوتبال بازی کرده‌ام. حیدری در بازی با مس دو امتیاز از ما گرفت، امروز هم دو امتیاز دیگر.

نکونام گفت: نمی‌خواهند و هر کاری می‌کنند تیم من قهرمان نشود، کنار زمین به داور چهارم گفتم که بازیکن من را می‌بینید که پیراهنش را گرفتند ولی می‌گوید نمی‌بینم، به او گفتم آیا وجدان دارید؟ قضاوت بازی ما یک طرف و قضاوت بازی رقیب‌مان طرف دیگر، اینکه چطور اخراج کردند و چطور پنالتی گرفتند. یک روزی یک نفر حرف درستی زد، اینکه یک جام برای یک تیم است و یک جام برای تیم‌های دیگر.

وی ادامه داد: ما برای جام شرافت، پاکی و مردانگی می‌جنگیم و در لیگی که ما می‌جنگیم برنده هستیم و آن یکی جام مبارک آن تیم دیگر باشد!

به گزارش آنلاین، تیم فوتبال استقلال تهران با نتیجه بدون گل برابر نساجی مازندران در وطنی متوقف شد.

دکمه بازگشت به بالا