فرهنگ و هنر

پخش ۱۹۰ فیلم سینمایی روز دنیا در جشنواره نوروزی تلویزیون

تلویزیون برای ایام نوروز امسال ۱۹۰ فیلم سینمایی روز دنیا از ۵۱ کشور را آماده پخش کرده است.

به گزارش یومیر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فیلم هایی که تلویزیون برای پخش در ایام عید به روی آنتن خواهد برد، در ژانرهای درام، اجتماعی، حادثه ای، خانوادگی، کودک و نوجوان (انیمیشن) و ورزشی هستند.

شبکه یک سیما از ۲۲ اسفند ماه تا ۲۴ فروردین ساعت ۲۳:۴۵ فیلم هایی همچون «گرن توریسمو»، «برهوت»، «سرباز»، «تلافی» و «خاکسپاری» را پخش می کند.

شبکه دو سیما هم در ساعت ۹ صبح با فیلم هایی همچون «کابوس آرزو»، «دنیای آرمان»، «هتل دردسرساز» و «شماره ۱۰» از ۱ فروردین تا ۱۷ فروردین با مخاطبانش همراه است.

شبکه سه سیما در ساعت ۲۴ فیلم های روز دنیا را پخش می کند. «ایندیانا جونز و گردنه سرنوشت»، «تبدیل شوندگان: نبرد ربات ها»، «به پیش»، «قاتلین ماه کامل»، «مگالون: حفره سهمگین» و «ضد» نمونه ای از این فیلم ها است که تا ۱۳ فروردین روی آنتن می رود.

شبکه چهار سیما هم در ساعت ۲۰:۳۰ فیلم های «شهر سیارکی»، «ناپلئون»، «آدم کش»، «انجمن برف»، «فراری»، «رادیکال» و «ماه» را تدارک دیده است. این فیلم ها از ۲۹ اسفند تا عید سعید فطر (بجز شب های قدر) پخش می شود.

شبکه تهران ساعت ۹ در برنامه «تماشاخانه» ساعت ۱۳:۳۰ منتخبی از فیلم های سینمایی ایران و جهان را به روی آنتن می برد. «رود سرخ سرخ»، «سریع و خشن ۱۰»، «دریای عمیق»، «موفقیت بزرگ» و «هوک» فیلم هایی هستند که از ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین از شبکه تهران پخش خواهند شد.

شبکه امید نیز ساعت ۱۷ فیلم های نوروزی خود را در برنامه «فیلمستون» پخش می کند. این شبکه فیلم های «گودال فضایی»، «فیل شعبده باز»، «چوپای شگفت انگیز»، «بیرو»، «انجمن بشقاب پرنده ها» و … را از ۲۲ اسفند ماه تا ۱۷ فروردین نمایش می دهد.

شبکه کودک در ساعت ۱۴ فیلم های مناسب کودکان را پخش می کند. «برادران شگفت انگیز ماریو»، «فرار مرغی ـ دوران ناگتی»، «خرس های محافظ جنگل ـ ربات محافظ»، «پنگوئن ببری ۳ ـ قهرمانان جنگل»، «سفر اردکی» و «لوپتو» از جمله این فیلم هاست.

شبکه نمایش هم در باکس ساعت ۲۳ فیلم هایی همچون «اکولایزر ۲ و ۳»، «سوسک آبی»، «ویکرام و ودا»، «خزنده» و «زمین سرگردان ۲» را پخش می کند. همچنین این شبکه در ساعات ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۱ بامداد با مخاطبان خود همراه است.

شبکه افق فیلم های خود را در ساعت ۱۳ پخش می کند که «تک تیرانداز»، «یه روز عالی»، «ضد حمله»، «دستگیری یک قاتل»، «مامور مخفی» و «غریب» از جمله آن هاست.

شبکه سلامت فیلم های سینمایی خود را در ساعت ۱۲:۳۰ با زیرنویس ویژه ناشنوایان به روی آنتن می برد.

شبکه فراتر هم در ساعت ۲۳:۳۰ فیلم های «اعجوبه»، «مکانیک ـ زندگی دوباره»، «تلقین»، «دیوار بزرگ»، «مجرم» و «منصور» را پخش خواهد کرد که با کیفیت 4K-HDR به نمایش در می آید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا