ورزشی

وزیر ورزش از اردوی تیم پاراقایقرانی ایران بازدید کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، کیومرث هاشمی امروز شنبه ۱۶ تیرماه با حضور در فدراسیون قایقرانی از اردوی تیم ملی قایقرانی پارالمپیک بازدید کرد و از نزدیک شاهد تمرینات ملی‌پوشان ایران قرار گرفت. اسبقیان معاون امور فرهنگی، توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، کاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان، پسندیده مدیرکل حوزه وزارتی در این بازدید وزیر ورزش را همراهی کردند.

در ابتدای این دیدار سهرابیان رییس فدراسیون قایقرانی توضیحی درباره روند آماده‌سازی قایقرانان پارالمپیکی ایران ارائه کرد.

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان با حضور در دریاچه ازادی تهران و در دیدار با تیم ملی قایقرانی اعزامی به پارالمپیک پاریس گفت: در راستای برنامه‌ریزی که از قبل صورت گرفته امروز در اردوی تیم پارالمپیک حضور پیدا کردیم و خوشحالم که توانستم از نزدیک با ورزشکاران دیدار کنم.

وی افزود: از هفته قبل بازدید از اردوهای تیم‌های اعزامی به بازیهای المپیک و پارالمپیک را آغاز کردیم و امروز در فدراسیون قایقرانی حضور پیدا کردیم تا از نزدیک با این دو ورزشکار پارالمپیکی صحبت کنیم و مشکلات شان را بشنویم و در جهت رفع آن قدم برداریم.

هاشمی خاطرنشان کرد: خدا را شاکرم، شرایط ورزشکاران و دریاچه آزادی که محل تمرین این دو قایقران پارالمپیکی است، بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

وی ادامه داد: در این بازدید به ورزشکاران و مسئولان قول دادیم تا کمک کنیم امکانات ورزشکاران اعم از قایق و پارو بتواند به راحتی وارد کشور کنند.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: خوابگاه ورزشکاران از سوی فدراسیون ساخته شده و اگر مشکلی در این زمینه داشته باشند، ما در کنار ورزشکاران هستیم چون اولویت برای ما ورزشکاران هستند.

دکمه بازگشت به بالا