عمومی

همنوایی روزنامه‌ها در گرامیداشت سردار دل‌ها

تعداد زیادی از روزنامه های کشور در شماره امروز خود (سه شنبه 22 دی 1401) با انتشار ویژه نامه هایی یا با اختصاص تیتر و تصویر صفحه اول خود به حاج قاسم سلیمانی، یاد و خاطره رهبر کبیر اسلام را گرامی داشتند.

به گزارش یومیر، روزنامه جام جم در ویژه نامه امروز خود با عنوان «حبیب ملت» به بیان وجوه آشکار و پنهان زندگی حاج قاسم در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و نظامی پرداخته است.

قوام در روزنامه ها برای بزرگداشت سردار دلها

همچنین روزنامه تهران تایمز در ویژه نامه خود با عنوان «مردی با تفنگ و گل» به ابعاد مختلف زندگی شخصی و سیاسی حاج قاسم و ارتباط وی با رهبر انقلاب، مردم، خط مقاومت پرداخته است. و نیز نقش بی بدیل ایشان در تقویت جبهه اسلام.

قوام در روزنامه ها برای بزرگداشت سردار دلها

تعداد زیادی از روزنامه های استانی در ویژه نامه امروز خود به ابعاد مهم زندگی و شخصیت حاج قاسم و نقش موثر وی در تقویت جبهه مقاومت پرداخته اند.

روزنامه شهرآرا در ویژه نامه ای با عنوان «ایثار جان» ضمن انتشار گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار خانواده حاج قاسم و اعضای هیئت یادبود سردار سلیمانی، به ابعاد معنوی و روحیه مقاومت ایشان پرداخته است. و آزادی

قوام در روزنامه ها برای بزرگداشت سردار دلها

«جان فدا» عنوان ضمیمه امروز روزنامه های استان همدان «پیام» و «خزیها» بود که در آن مطالبی درباره ویژگی های مهم فکری و شخصیتی و الگوهای رفتاری او در مواجهه با افراد مختلف و مشکلات منتشر شد.

قوام در روزنامه ها برای بزرگداشت سردار دلها

روزنامه های سازندگی، اعتماد، همشهری، کیهان، جام جم، آرمان امروز، ایران، آفتاب یزد، قدس، جوان، جمال، خراسان، سیاست روز، شهروند، عصر ایرانیان، وطن امروز، دموکراسی، فرهیختگان، رسالت و همچنین روزنامه های بزرگ. استان نیز با تقدیم تیتر یا اولین عکس خود به حاج قاسم سلیمانی یاد و خاطره این رهبر بزرگ اسلام را گرامی داشت.

قوام در روزنامه ها برای بزرگداشت سردار دلها

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا