استان ها

هجوم هواداران تراکتور به ورزشگاه/ رضا اسدی مورد غضب تی‌تی‌ها!

در فاصله دو ساعت تا آغاز بازی تراکتور و سپاهان ظرفیت ورزشگاه یادگار امام پر شد.

به گزارش یومیر، دیدار دو تیم تراکتور و سپاهان در قالب دیدار معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه یادگار امام برگزار خواهد شد.

از ظهر امروز هواداران تراکتور به سمت ورزشگاه یادگار امام آمدند و همین مساله باعث ترافیک شدید در مسیر ورود به ورزشگاه شد. این اتفاق هواداران را مجبور کرد که مسافت زیادی را تا ورودی ورزشگاه طی کنند.

بازار فروش پرچم‌های هواداران در بیرون از ورزشگاه بسیار داغ است. هواداران بازی با سپاهان را مهم‌ترین بازی فصل این تیم می‌دانند.

در فاصله کمتر از دو ساعت تا آغاز بازی ظرفیت ورزشگاه یادگار امام پر شد و به همین دلیل مسئولان از هواداران تراکتور خواستند که از حضور در ورزشگاه خودداری کنند.

هواداران تراکتور با شکستن فنس ضلع جنوب غرب ورزشگاه با وجود ممانعت یگان ویژه به ورزشگاه یادگار امام هجوم آوردند.

هواداران تراکتور با آوردن بنری با طرح اسکناس دلار با عکس رضا اسدی به دلیل انتقالش از این تیم به سپاهان او را مورد انتقاد قرار دادند.

هجوم هواداران تراکتور به ورزشگاه/ رضا اسدی مورد غضب تی‌تی‌ها!

هواداران سپاهان نتوانستند در ورزشگاه حضور پیدا کنند و تمام ظرفیت ورزشگاه را هواداران تراکتور پر کرده‌اند.

مسئولان ورزشگاه یادگار امام، موسیقی محلی این استان را در ورزشگاه پخش کردند که این مساله باعث شور و اشتیاق هواداران حاضر در ورزشگاه شد.

هجوم هواداران تراکتور به ورزشگاه/ رضا اسدی مورد غضب تی‌تی‌ها!

با توجه به غیبت هواداران سپاهان، هواداران تیم میزبان به طرق مختلف برای شاگردان مورایس کری خواندند.

ناظران و تیم داوری بازی در بدو ورود به ورزشگاه وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام را مورد بررسی قرار دارند. چمن ورزشگاه در وضعیت مناسبی قرار دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا