حوادث

نظارت پلیس بر رفتار اراذل و اوباش در شبکه‌های اجتماعی

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از رصد رفتار اراذل و اوباش در شبکه‌های اجتماعی خبرداد.

سرهنگ سعید راستی در گفت‌وگو با یومیر درباره فعالیت برخی از اراذل و اوباش در فضای مجازی گفت: امروزه دیگر فضای مجازی بخشی از فضای حقیقی زندگی مردم شده و کاربران تاثیرات زیادی از این فضا می‌پذیرند. از این رو این فضا نیز باید تحت کنترل و نظارت قرار داشته باشد تا امکان ارتکاب اقدامات مجرمانه در آن وجود نداشته باشد و امنیت مردم برقرار باشد. 

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی پایتخت با اشاره به فعالیت برخی از اراذل و اوباش و اشرار در فضای مجازی گفت:‌ ما در پلیس اطلاعات نیز، مجموعه ای برای رصد فضای مجازی داریم و همکاران من به صورت مجزا از پلیس فتا، فضای مجازی را رصد می‌کنند تا در صورت برخورد با هرگونه قلدرگری و اقدامات خشونت بار و مجرمانه که باعث ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان می‌شود؛ برخورد لازم را در اسرع وقت انجام دهند.

راستی با بیان اینکه تا به‌حال با چندین مورد از اقدامات مجرمانه اراذل و اوباش در فضای مجازی برخورد شده است، گفت:‌ همچنین در مواردی مشاهده شده که برخی از اراذل و اوباش اقدام به فروش سلاح سرد و گرم و … در این فضا کرده‌اند که پلیس با آنان نیز برخورد کرده است. 

وی در پایان تاکید کرد که پلیس بر رفتار و فعالیت اراذل و اوباش در شبکه‌های اجتماعی نظارت دارد و با مواردی نظیر انتشار خشونت بار، تهدید و کری‌خوانی و … از سوی این افراد برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا