اجتماعی

ممنوعیت ورود کامیون‌ها به تهران در شب‌های قدر

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ممنوعیت تردد و تردد کامیون در شب های قدر در جاده های تهران خبر داد.

سرهنگ علی هاموخانی در گفت وگو با یومیر، با اشاره به آمادگی پلیس برای شب های قدر اظهار کرد: پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه ای برای شب های قدر خواهد داشت و ماموران ما به صورت 100 درصد در اطراف شب های قدر به ویژه امامزاده ها، تکایا و حسینیه ها حضور خواهند داشت. اقداماتی را برای تسهیل تردد و تنظیم تردد خودروهای سواری، موتورسیکلت و شهروندان انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه در برگزاری این مراسم ممکن است برخی از معابر فرعی برای برگزاری مراسم به طور موقت بسته شود، تاکید کرد: ممکن است برخی معابر برای برگزاری مراسم در دسترس قرار گیرد و محدودیت تردد موقت داشته باشیم و در این رابطه لطفا ما شهروندان با پلیس همکاری کنیم.

همخانی با اشاره به اطلاعیه قبلی پلیس مبنی بر ممنوعیت تردد کامیون ها در سطح شهر تهران در شب های قدر، تصریح کرد: امشب همزمان با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، ماموران پلیس راه در محل استقرار دارند. . از ورودی های تهران و ورود کامیون ها به شهر جلوگیری می کنند. در این راستا تردد کامیون ها به داخل شهر متوقف و اعمال قانون شده و به خارج از شهر هدایت می شوند.

معاون آموزش و ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: تعدادی کامیون امشب وارد شهر تهران شدند که ماموران پلیس راهور ده ها دستگاه از این کامیون ها را متوقف کردند.

هاموخانی ابراز امیدواری کرد با اقدامات پلیسی و همچنین همکاری شهروندان، شب های قدر در آرامش کامل سپری شود و مردم در آرامش کامل از این شب های پربرکت بهره معنوی کافی را تجربه کنند.

به گفته وی، استقرار و آمادگی ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تا پایان مراسم شب قدر ادامه دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا