ورزشی

مصدومیت گلر‌های اول و دوم ملی/ جانشینان نیازمند درخشیدند، جانشین بیرانوند چه می‌کند؟

آفتاب‌‌نیوز :

وقتی در آخرین دیدار سپاهان در سال ۱۴۰۲ مقابل گل گهر پیام نیازمند در یک اتفاق عجیب در دقیقه ۴۹ از بازی بیرون رفت، خیلی از هواداران سپاهان و تیم ملی نگران او شدند. نیازمند در سال گذشته با حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت تیم ملی روازه‌بان دوم تیم و جانشین علیرضا بیرانوند بود.

وقتی ملی پوشان دعوت شده به تیم ملی برای فیفادی فروردین وارد اردو شدند، نیازمند هم در جمع آن‌ها بود، اما ۲۴ ساعت بعد با یک بیانیه از سوی کادر پزشکی تیم ملی اردو را ترک و برای ادامه درمان راهی اصفهان شد تا جای خود را به حسین پورحمیدی بدهد. دیدیم که در بازی برگشت مقابل ترکمنستان وقتی علیرضا بیرانوند از ترکیب بیرون رفت، در غیاب نیازمند بازی به سید حسین حسینی کاپیتان استقلال رسید که همه می‌دانند گلر سوم تیم ملی در تفکرات مربیان ماست.

با شروع دوباره لیگ برتر و بازی‌ها هواداران نگران مهم‌ترین پست تیم ملی یعنی درون دروازه بودند. غیبت بیرانوند در بازی دوم مقابل ترکمنستان برای همه عجیب بود و هیچ توضیحی در مورد دلیل این اتفاق ارائه نشد. با توجه به مصدومیت‌های قبلی بیرانوند خیلی‌ها این احتمال را دادند که گلر با تجربه پرسپولیس شاید مصدوم شده باشد، چون در تمام این سال‌ها و در شرایط عادی به یاد نداشتیم که بیرانوند باشد و گلر دیگری درون دروازه تیم ملی بایستد!

در همین ارتباط: بیانیه دپارتمان پزشکی تیم ملی، واکنش کنایه‌آمیز بیرانوند! / دروازه‌بان پرسپولیس یک ماه خانه‌نشین شد

با شروع دوباره مسابقات داخلی وقتی ترکیب دو تیم سپاهان و تراکتور برای بازی بزرگ اعلام شد، غیبت پیام نیازمند حسابی به چشم آمد و مشخص شد او هنوز به شرایط بازی نرسیده است. جانشین او البته خوش درخشید در هر دو نیمه بازی فرصت‌های خوبی را از تراکتور گرفت، درست مثل جانشینش در تیم ملی یعنی پورحمیدی که او هم دروازه‌اش را بسته نگه داشت. اما ساعاتی بعد با انتشار یک استوری از علیرضا بیرانوند مشخص شد شایعات در مورد او هم درست بوده و دروازه‌بان پرسپولیس دست راست خود را گچ گرفت تا مشخص شود حداقل به بازی بعدی نخواهد رسید و امیررضا رفیعی گلر جوان پرسپولیسی‌ها بعد از بازی با ذوب آهن، مقابل گل گهر نیز شانس حضور در زمین را خواهد داشت.

حال باید منتظر ماند و دید این دو دروازه‌بان با تجربه کی دوباره به قفس توری تیم‌های خود برمی‌گردند. سپاهان و پرسپولیس در کورس قهرمانی با استقلال بیش از همیشه در هفته‌های حساس آخر به دروازه‌بانان با تجربه خود نیاز دارند.

دکمه بازگشت به بالا