عمومی

مشارکت حداکثری در انتخابات از اولویت های کشور است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سیدعلی مهاجر بعد از ظهر دوشنبه در نشست با فعالان و نخبگان اظهار کرد: نخبگان و خواص جامعه نقش مهمی در هدایت جامعه دارند لذا از آنها تبیین، روشن‌گری و راهبری مردم و هم‌چنین مطالبه‌گری از مسؤولان انتظار می‌رود.

وی افزود: مطمئناً اگر روحیه امیدوارانه و پر نشاط در جامعه نباشد از حرکت باز خواهیم ایستاد و این همان خواست دشمن بوده و وظیفه شما نخبگان ایجاد امید و حرکت در جامعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: باید مردم را نسبت به تصویر غیر واقعی و نا امید کننده که از ایران در فضای مجازی توسط دشمنان تصویر می‌شود، آگاه کنید.

وی یادآورشد: فضای مجازی که دشمنان آن را برای مردم خود و امنیت کشور خود مضر می‌دانند، ابزار آنها در جنگ نرم برای تجاوز به اذهان ملت‌ها و تغییر باورها است، لذا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: مردم در دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری مدیریت اجرایی کشور را به دولتی سپردند که با توکل و اتکا به توان داخلی و عمل به فرمایشات رهبر انقلاب، کشور را از چالش‌های بزرگی هم چون بیماری کرونا عبور داد.

وی یادآور شد: بیماری کرونا که علی رقم کشته‌های روزانه ۵۰۰ تا ۷۰۰ نفری، کشور را کاملاً متوقف کرده بود و دیدیم با تغییر نگاه و باور چگونه شرایط تغییر کرد.

مهاجر اظهار کرد: اکنون در آستانه انتخاباتی قرار داریم که دشمن نسبت به آن حساس است و برای بی‌اعتمادی مردم نسبت به آن تلاش می‌کند، از این رو اولویت کشور مشارکت حداکثری است و شما نخبگان جامعه می‌توانید اثرگذار باشید.

دکمه بازگشت به بالا