استان ها

مسابقات مرحله استانی ماراتن حرفه‌ای ایروبیک بانوان ایلام برگزار شد

مسابقات مرحله استانی ماراتن حرفه‌ای ایروبیک بانوان ایلام برگزار شد

یومیر/ایلام رئیس هیات آمادگی جسمانی استان ایلام از برگزاری مسابقات مرحله استانی ماراتن حرفه‌ای ایروبیک بانوان ایلام انتخابی المپیاد کشوری به میزبانی شهر ایلام خبر داد.

«علیرضا عزیزی» در گفت و گو با یومیر ، با اعلام این خبر  از میزبانی شایسته مجموعه فرهنگی ورزشی معکوس و تلاش کمیته ایروبیک، استپ، کانگو  جامپ هیات آمادگی جسمانی استان ایلام قدردانی و اظهار کرد: این دوره از مسابقات با حضور ۲۲ نفر از ورزشکاران این رشته در مجموعه ورزشی معکوس شهر ایلام برگزار شد.

وی گفت: این مسابقات با حضور ۲۲ ورزشکار، سه داور و دو نفر لیدر در ۳ مرحله شامل: گرم کردن با حرکات پایه ایروبیک، در مرحله دوم اجرا کروگرافی مشخص توسط لیدر اصلی و در نهایت اجرای نفرات انتخابی برگزار شد.
عزیزی تصریح کرد: در پایان این دوره از مسابقات خانم ها مرضیه ملکی، صفورا منصوری و یسری رستم نژاد به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و خانم ها لیلا چاله، مریم قمری و شیرین انوری به عنوان نفرات برتر استانی انتخاب شدند.
وی گفت: نفرات برتر به المپیاد کشوری که مهرماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد، اعزام خواهند شد.
عزیزی با بیان این که بیش از ۲۷۰۰ ورزشکار سازمان یافته در هیات آمادگی جسمانی مشغول به فعالیت می‌باشند، گفت: تلاش داریم با برگزاری مسابقات و دوره‌های مختلف، زمینه پیشرفت این رشته در استان را فراهم کنیم.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا