اجتماعی

مسئولان، برای رفاه مردم، بیشتر تلاش کنند

یومیر/ قم امام جمعه قم گفت: مسئولان باید قدردان مردم خوب و فهیم کشور باشند و برای رفاه بیشتر آنان تلاش کنند.

جلسه شورای زکات استان قم به ریاست آیت الله سید محمد سعیدی تولیت حرم حضرت معصومه(س)، محسن مسعودیانوراد مدیرکل کمیته امداد استان قم و حجت الاسلام زارعی نژاد رئیس ستاد زکات استان برگزار شد. دفتر شورای سیاسی امام

آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه قم، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و رئیس مجلس زکات در استان قم با اشاره به آیه شریفه کسانی که جایگاه خود را در زمین قرار دادند باشد.

رئیس شورای زکات استان قم با بیان اینکه خداوند پرداخت خمس و زکات را پس از اعطای تسهیلات و ثروت واجب کرده است، گفت: اولین کاری که باید انجام دهیم تشویق مسئولان به تلاش برای بهبود وضعیت مردم است. تا زکات بدهند». و خمس زنده می شود و موضوعیت پیدا می کند.

آیت الله سعیدی با بیان اینکه خدا را شکر می کنیم که مسئولان نظام ما دلسوز هستند، گفت: در بحث زکات باید دو بعد کار کنیم، بعد اول این است که مردم امکانات و ثروت خود را افزایش دهند و ثروتمند شوند و دوم. بحث باید تشویق به پرداخت زکات برای پرداخت زکات شود.

وی با بیان اینکه مردم ما مردمانی خوبی هستند، گفت: مردم ما حتی در سختی ها و مشکلات همچنان پشتیبان نظام اسلامی هستند و این یک نوع کمک غیبی خداوند به این انقلاب و نظام است، لذا یاری غیبی خداوند برای این نظام فقط در قضیه طبس.» آیا این نیست

امام جمعه قم با تاکید بر اینکه مسئولان باید قدردان مردم فهیم کشورمان باشند، ادامه داد: خدا را شکر دولت جدید آبروی خود را برده و تمام تلاش خود را برای فقرزدایی می کند.

در ابتدای این جلسه محسن مسعودیان راد مدیرکل کمیته امداد اورژانس استان قم در حین ارائه گزارشی از عملکرد ستاد اجرایی زکات گفت: زکات را جمع آوری کرده ایم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا