عمومی

مربیان قرآنی باید تبیین‌گر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی باشند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت‌الاسلام حسن ورهرام بعدازظهر سه شنبه جلسه تبیینی و هم‌اندیشی انتخابات ریاست جمهوری که با حضور مسؤولان مؤسسات و خانه‌های قرآنی و کانون‌های فرهنگی و هیأت‌های مذهبی شهرستان مریوان برگزار شد، با تاکید بر حضور همه مدیران و مؤسسات قرآنی در انتخابات اظهار کرد: حضور در انتخابات وظیفه شرعی ما است.

وی افزود: مربیان قرآنی باید تبیین‌گر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی باشند.

مربیان قرآنی باید تبیین‌گر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی باشند

وی اعلام کرد: همه ما علاوه بر حضور در پای صندوق‌های رأی باید مردم و جامعه مخاطب خود را ترغیب کنیم تا در این رویداد سرنوشت‌ساز شرکت کنند.

مربیان قرآنی باید تبیین‌گر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی باشند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان افزود: تلاش دشمن عدم مشارکت مردم پای صندوق‌های رأی است اما باید با تبیین‌گری و آگاه‌سازی مردم زمینه رغبت آنها به مشارکت در انتخابات برای تعیین سرنوشت آینده کشور را فراهم کنیم.

ورهرام گفت: وظیفه ما ادامه راه رئیس جمهور شهید است و برای تداوم راه ایشان باید فرد اصلحی که می‌تواند راه این شهید عزیز را ادامه دهد انتخاب کنیم.

مربیان قرآنی باید تبیین‌گر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی باشند

وی با بیان اینکه آرامش حاکم در ایران بعد از شهادت شهدای خدمت دنیا را متعجب کرده بود، گفت: این آرامش ناشی از درک و فهم بالای مردم ایران و مدیریت رهبر معظم انقلاب بود و مردم با حضور خود و انتخاب فرد اصلح باعث تداوم راه شهید رئیسی خواهند شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مریوان اضافه کرد: لازم است با مشارکت پرشور و انتخاب فرد اصلح به تداوم راه شهید رئیسی در راستای خدمت به مردم و حل مشکلات مردم کمک کرده و برگ زرین دیگری را رقم بزنیم.

دکمه بازگشت به بالا