استان ها

مدیرکل جدید حراست دانشگاه آزاد شهرقدس معرفی شد

با حضور مسئولان؛

مدیرکل جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس با حضور مسئولان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از شهرقدس، مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس با حضور مسئولان برگزار و سیدرضا صالحی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با قدردانی از خدمات  سیدسعید حسینی‌اشکذری، حکم جعفر رضاخانی را به‌عنوان مدیرکل جدید حراست واحد شهرقدس به وی اعطا کرد.

سیدرضا صالحی در این مراسم با بیان موضوع معیشت و واگذاری زمین به کارکنان دانشگاه اظهار کرد: به‌زودی بخشی از تلاش کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی جبران می‌شود.

سیدسعید حسینی اشکذری مدیر سابق حراست واحد شهرقدس هم با ارائه گزارشی به بیان اقدامات در دوران فعالیت خود در حوزه حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس پرداخت و افزایش رشته‌های تحصیلی، هدایت و جذب جوانان در مسیر تحصیلات عالی، اقدامات فرهنگی مؤثر و نمودار رو به رشد جذب دانشجو را ازجمله موفقیت‌های واحد شهر قدس برشمرد.

جعفر رضاخانی مدیر جدید حراست واحد شهرقدس نیز با ابراز امیدواری به آینده پیش رو بیان کرد: دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی، ولی‌نعمت ماست. دانشگاه آزاد با توجه به شرایط حاضر باید به سمت ایجاد حراست اجتماعی پیش برود و در این زمینه نیز فعالیت‌های خود را ادامه خواهد داد.

عبدالله قاسمی پیربلوطی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس نیز گفت: در همه امور با معاونان، رؤسای دانشکده‌ها، مدیران و حتی کارکنان مشورت کرده و اعتقاد زیاد به کار و فعالیت گروهی داریم؛ بنابراین امیدوارم بتوانیم با کمک کارکنان و استادان و مدیر جدید حراست جدید و تعاملاتی که در پیش رو خواهیم داشت در راستای بهبود عملکرد دانشگاه روز‌های بهتری را برای واحد شهرقدس بسازیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا