ورزشی

قهرمانان “اوورال بادی بیلدینگ”مستریونیورس معرفی شدند

یومیر/مازندران نفرات برتر مسابقات بین‌المللی پرورش اندام مستریونیورس درشهرستان رامسر استان مازندران با معرفی نفرات برتر رده سنی بزرگسالان به پایان رسید.

درپایان این مسابقات که ورزشکاران در رشته‌های” فیزیک، ماسکولار و بادی بیلدینگ ” درشهرستان رامسر درغرب مازندران با هم رقابت کردند، در رشته بادی بیلدینگ بزرگسالان و در دسته ۶۰ کیلوگرم، “آریا عطافر” به مقام نخست دست یافت و پس از او ” مجتبی صفایی” و ” علیرضا عبدالله پور” به ترتیب دوم وسوم شدند.

دردسته ۶۵ کیلوگرم، ” احمد افغان” ورزشکار کشور افغانستان به ثبت بهترین عملکرد بالاتر از دو ورزشکار دیگر ایرانی ” محمد تیربخش” و ” فرشید یزدان” به مقام قهرمانی رسید.

در دسته ۷۰ کیلوگرم، مقام قهرمانی به “حامد امیری” رسید، ” مسلم کتول” دوم شد و ” محمد قیدری” در رده سوم قرار گرفت.

در دسته ۷۵ کیلوگرم، مقام‌های اول تا چهارمی این دسته به ترتیب به ” مرتضی کومار” ، ” مهرداد یگانه”، ” حسین نجفی” و ” سعید طهماسبی” رسید.

در دسته ۸۰ کیلوگرم، ” مسعود شمس الدینی” بر سکوی قهرمانی تکیه زد و ” نریمان رمضانی”، ” فرزاد کاظمی” و ” فرزین فیروزی” در رده‌های بعدی این دسته قرار گرفتند.

دردسته ۸۵ کیلوگرم، “علیرضا هلالی” مقام قهرمانی این دسته را از آن خود کرد و ” حامد آستراکی”، ” حسن مرتضوی”و “علی عبدالملکی” به ترتیب دوم وسوم شدند  و” منهل اکال” ورزشکار عراقی در رده چهارم قرار گرفت.

در دسته ۹۰ کیلوگرم، ” بهزاد تنگسیری” مقام نخست را به خود اختصاص داد و ، “محمد براتی فرد”، “وحید رعنارئوف”،  “مهدی محمدی” ، ” قربانعلی گل آقایی” و ” مهران محمدی” در رده‌های دوم تا ششم ایستادند.

در دسته ۹۵ کیلوگرم، “سید امیر مهایی” به ثبت بهترین عملکرد جایگاه قهرمانی را ازآن خود کرد و ” رضا اسکندری و فرهنگ عباسیان” به ترتیب دوم وسوم شدند.

در دسته ۱۰۰ کیلوگرم، مقام نخست وقهرمانی این دسته به ” مجید قرالویی” رسید و “حامد یاراحمدی”، “رسول ساکی” و ” علیرضا سیری” دررده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

و در دسته ۱۰۰ + کیلوگرم، ” کیانوش خرمی پور” برسکوی قهرمانی تکیه زد و ” محمدرضا طیبی”،  “جواد بشرنیا ” و ” امین فضلی” دوم وسوم شدند و ” محمد کردرضا” و ” محمد تورکان” به مقام‌های چهارم و پنجمی این دسته بسنده کردند.

به گزارش یومیر، در پایان رقابت‌های بیلدینگ “امیر مهایی” ورزشکار دسته ۹۵ کیلوگرم ایران به عنوان اوورال این دسته معرفی و علاوه بر دریافت جایزه نقدی صاحب کارت حرفه‌ای شد.

همچنین درروز شنبه و آخرین روز مسابقات پرورش اندام مستریونیورس، برای نخستین بار رقابت الیت پرو در دو رشته فیزیک و بیلدینگ انجام خواهد شد.

رقابت‌های بین‌المللی پرورش اندام مستریونیورس از روز پنجشنبه ۲۷ بهمن با حضور  ۱۰۰ ورزشکار خارجی از حدود ۱۵ کشورو ۴۰۰ ورزشکار داخلی در چهار سالن شهرستان رامسر درحال برگزاری است.

این دوره از مسابقات در رشته‌های پرورش اندام ، رشته‌های مختلف مچ اندازی ، قوی‌ترین مردان، فیتنس از ۲۶ بهمن ماه تا ۳۰ بهمن امسال (۱۵ تا ۱۹ فوریه ۲۰۲۳) زیر نظر فدراسیون جهانی IFBB به میزبانی استان مازندران در شهرستان رامسر برگزار می‌شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا