ورزشی

قرارداد ۳ میلیاردی بازیکن استقلال را ۱۵ میلیارد تومان بستند! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علیرضا خانی با اشاره به اظهاراتی که پیرامون شرایط استقلال مطرح کرد و ذهنیت هایی را به وجود آورد گفت: مسائلی که مطرح شد مرتبط با جواد نکونام نبود و در این مورد سوتفاهم شده است.

وی با تاکید بر این که از کادر فنی حمایت خواهد کرد، ادامه داد: به عنوان یک هوادار تمایل دارم استقلال نه تنها در ایران بلکه در آسیا هم اول شود. در این راستا هر کمکی از دست من بربیاید انجام می دهم.

این عضو هیات مدیره استقلال با بیان این که حوزه تخصصی من مالی است و مسائل فنی را دیگر اعضا پیگیری می کنند خاطرنشان کرد: دغدغه من تامین مسائل مالی است که بتوانیم به موقع به تعهداتی که داریم عمل کنیم.

وی با بیان این که از صحبت هایش برداشت درستی نشده است گفت: من گفتم اگر مشکلی در باشگاه داریم ربطی به کسی ندارد و باشگاه از بیرون مدیریت نمی شود. قراردادهای ما دو سال پیش بسته شده و حالا چالش باشگاه شده است. حساب باشگاه بسته می شود و مالیات هم طلب هایش را برداشت می کند.

این عضو اقتصادی هیات مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: اگر پول در باشگاه بود هیچکدام از این مسائل پیش نمی آمد و همه چیز طبق روال عادی پیش می رفت. با این حال هفته آینده حساب باشگاه باز خواهد شد و ما می توانیم به تعهدات مان عمل کنیم. هفته آینده اسپانسر باشگاه هم مشخص خواهد شد.

خانی در مورد واگذاری ورزشگاه مرغوبکار و قرارداد دو سال پیش بازیکنان استقلال گفت: در زمان آقای آجرلو قراردادهای ۲ و نیم میلیارد تومانی ۱۲ میلیارد تومان شده است و قرارداد سه میلیاردی ۱۵ میلیارد بسته شده است. بدون هیچ کار کارشناسی که برای خود ما هم جای تعجب دارد. دوستان قضایی و سازمان بازرسی پیگیر این موضوع هستند.

وی ادامه داد: مرغوبکار در رهن بانک است و اقساط ما معوقه شده است. ماهانه ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قسط بانک است که باید کاری کنیم پرداخت شود. بخشی از ورزشگاه مرغوبکار هم برای ۱۰ سال واگذار شده است که در حال پیگیری رفع این مشکل هستیم.

عضو هیات مدیره استقلال در مورد لو رفتن رقم قرارداد بازیکنان استقلال گفت: به شدت مخالف این ماجرا هستیم. می دانیم کار چه کسی است و مسئول مالی را برکنار کردیم.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا