ورزشی

طعنه اوزونیدیس به اتفاقات بازی رفت با پرسپولیس

سرمربی تیم گل گهرسیرجان نسبت به گل مردود شده در بازی رفت مقابل پرسپولیس گفت: وقتی VAR نداریم این اتفاقات می‌افتد.

به گزارش یومیر، مارینوس اوزونیدیس، سرمربی گل‌گهر در نشست خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ برتر اظهار کرد: فردا بازی خیلی مهمی برای ما است. مقابل تیم خوبی بازی داریم. امیدوارم ورزشگاه چه با هواداران ما و چه هواداران حریف، پُر شود. در چنین مسابقاتی بازیکنان خیلی دوست دارند بازی کند و انتظارمان این است که بازیکنان ما با بهترین فرمشان و صددرصد توانشان در بازی حاضر شوند. خیلی از بازی‌ها شانس این را نداشتیم استادیوم پُر شود. این به این معناست که بازیکنان ما می‌توانند کیفیت‌شان را نشان بدهند و  نشان دهند چه تیم خوبی هستند.

سرمربی‌گل گهر درمورد اینکه در بازی رفت یک‌ گل زدند که قبول نشد و آیا نگران داوری بازی فردا نیست، گفت: نمی‌خواهم قبل از بازی در مورد داوری صحبت کنم. اتفاق تلخی در آن بازی بود. وقتی VAR نداریم این اتفاقات می‌افتد. صحبت زیادی کردیم که احتیاج به این سیستم داریم ولی آن بازی تمام شد. دور رفت بود و الان تمرکزمان رو ی بازی فرداست. باورم این است که دو تیمِ خوب، می‌خواهند فوتبال بازی کنند. انتظار دارم بازی خوبی با شانس‌های زیادی برای دو تیم باشد.

اوزونیدیس افزود: مشکلات و مصدومیت‌هایی داریم ولی مطمئنم هرکسی بازی کند بهترینِ خودش را نشان می‌دهد. من به بازیکنان ایمان دارم و اگر نمایش خودمان را داشته باشیم، شانس بردن بازی را داریم.

سرمربی‌گل گهر درمورد اینکه آیا از کیفیت بازیکنان تازه وارد تیم رضایت دارد، نیزگفت: طبیعتاً وقتی بازیکن جدید می‌گیرید، نیاز به زمان دارد تا به هماهنگی برسد. ما آن‌ها را جذب کردیم چون باور داشتیم بازیکنان خوبی هستند. مطمئنم می‌توانند کمک‌مان کنند و احتیاج به زمان دارند. آن‌ها از باشگاهای بزرگ و با سازماندهی خوب آمدند. ما به آن‌ها باور داریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا