استان ها

شهید آیت الله رئیسی الگوی حکمرانی اسلامی بود

یومیر/خراسان جنوبی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: شهید آیت الله رئیسی الگوی حکمرانی اسلامی بود.

مرتضی ذاکریان، امروز سوم خرداد به رسانه‌ها اظهارکرد: خراسان جنوبی از چندین دوره قبل افتخار داشت که شهید آیت الله رئیسی نماینده آنان در مجلس خبرگان رهبری باشد و ایشان نگاه ویژه ای به استان‌های کمتر توسعه یافته داشتند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی بیان کرد: در همین دوره که از ایشان برای کاندید شدن در استان تهران دعوت شد، شهید رئیسی ترجیح دادند که به احترام علقه و علاقه به مردم این خطه از خراسان جنوبی کاندید شوند.

ذاکریان با بیان اینکه لقب «سید محرومان» برای ایشان جاودانه شد، ادامه داد: آیت الله رئیسی برای آبادانی کشور لحظه‌ای از تلاش و کوشش فرو گذاری نکرد و بعد از شهادت زوایای زیادی از این بُعد زندگی ایشان نقل شده است.

وی ادامه داد: شهید آیت الله رئیسی دو ویژگی «خضوع و فروتنی» و «مردمی بودن» داشتند و در دل بحران‌ها و حوادث شخص خود ایشان حضور پیدا می‌کردند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: این ویژگی باعث شد که خود مردم پای کار مراسم تشییع پیکر پاک این شهید باشند، افزود: رئیس جمهور یک دوره مشخص چهار ساله یا در نهایت هشت ساله دارد و شهید جمهور بودن دوره‌ای به درازای تاریخ دارد و به فرمایش  رهبر معظم انقلاب اسلامی یک مرگ تاجرانه است.
وی بیان داشت: شهید آیت الله رئیسی الگوی حکمرانی اسلامی بود. 

ذاکریان بیان کرد: شهادت رئیس جمهور شهید داغ سردار سلیمانی را دوباره زنده کرد و خراسان جنوبی به واقع بزرگی را از دست داد.

وی یادآور شد: باید از دوره مدیریتی ۳۳ ماهه شهید آیت الله رئیسی درس بگیریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا