فرهنگ و هنر

شبکه تعاون اجتماعی در گلستان تشکیل شود/ ملت ایران مشغول دفاع مطهر است

یومیر/ گلستان استاندار گلستان با اشاره به اینکه یکی از مطالبات توسعه همدلی و هم افزایی در جامعه است، گفت: تشکیل شبکه همکاری اجتماعی بین مومنین از مصادیق این موضوع است.

دکتر. علی محمد زنگنه در نشست مشترک با ائمه جمعه استان گلستان با اشاره به ارتباط مستحکم و مستمر ائمه جمعه با بدنه مردم اظهار داشت: مردم را به صبر و همکاری با سران دولت مردمی دعوت کنید تا به نتیجه برسیم. نتایج مورد نظر

وی با بیان اینکه یکی از ملزومات توسعه بر اساس اعتقادات دینی ما تشکیل شبکه همکاری اجتماعی بین مومنین است، افزود: برای اینکه بتوانیم این شبکه را ایجاد کنیم مقدمه آن صبر و دعوت دیگران به صبر است. تاکید شده است.

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه اگر عنایت الهی می خواهیم باید یک رابطه مؤمنانه مبتنی بر تقوای اجتماعی برقرار کنیم، خاطرنشان کرد: با این همدلی و همراهی است که می توانیم بر مشکلات فائق آییم.

زنگنه تلاش و مجاهدت در این برهه را کمتر از دفاع مقدس ندانست و ادامه داد: با توجه به تهاجم نرم دشمن و جنگ گسترده فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دشمن، در دفاع ناب و شرایط کشور قرار داریم. شرایط زیر.” استان به گونه ای است که برای عبور از این سختی ها صبر و استقامت می خواهد.

وی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم درآمد سرانه خانواده گلستانی را بیاوریم. سرانه که در حال حاضر نصف میانگین کشوری است به میانگین کشوری رسیده است و افزود: برای تحقق این امر نیازمند همت، انسجام و انسجام بین رهبری و استان گلستان هستیم که مدیریت عالی و نمایندگان استان را همراهی می کنند. در مجلس شورای اسلامی در لایحه بودجه 1401 جزو 5 استان برتر از نظر رشد اعتبارات عمرانی است.

استاندار گلستان با بیان اینکه امیدواریم با تحقق بودجه امسال و همچنین اعتبارات سفر رئیس جمهور بتوانیم بخشی از عقب ماندگی استان در زیرساخت ها را جبران کنیم، تصریح کرد: باید دست به دست هم دهیم و آنلاین گلستان خود را بسازیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا