عمومی

سازمان تبلیغات حضور فعالی در مرزهای اربعین خواهد داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، نشست همفکری در خصوص طراحی و اجرای فعالیت های فرهنگی اربعین حسینی.ONE) در اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان برگزار شد.

این جلسه در مورد اولین بازرسی از دو پایانه مرزی بود چزابا و شلمچه و طراحی عملیات فرهنگی اربعین در این دو پایانه با حضور مدیرکل و معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان و همچنین حجت الاسلام والمسلمین حسینی برگزار شد. رویاران مسئول فرهنگی پایانه شلمچه حجت الاسلام مینوی مسئول فرهنگی پایانه مرزی چزابا و حجت الاسلام برهانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی هویزه به عنوان رئیس اداره مرزبانی. چزابا و حجت الاسلام موسی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر به عنوان معاون اداره کل مرز شلمچه ابقا شد.

در این جلسه با اجماع و تبادل نظر بسیار خوب بین اعضا تصمیم گرفته شد. اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان با تمام توان در فعالیت های فرهنگی این دو پایانه و خدمت رسانی به زوار اباعبدالله الحسین(ع)ONE) در قالب حمایت فرهنگی و محتوایی از قطارهای مستقر در این دو پایانه اقداماتی طراحی و اجرا شود.

حجت الاسلام آقای صلح; معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان تعداد موکب های در نظر گرفته شده در مرز شلمچه حدود 400 موکب و در مرز است. چزابا وی همچنین حدود 350 موکب را فراخواند.

زمان برگزاری این موکب ها که با همکاری همه دستگاه های اجرایی استان و با استفاده از ظرفیت های مردمی و هیئت های مذهبی آغاز می شود، عملیات فرهنگی از 13 شهریور مصادف با هفتم صفر تا 29 شهریور آغاز می شود. .

در این مدت علاوه بر اعزام و اعزام روحانیون در موکب ها برای اقامه نماز یومیه در قالب خدمت و پاسخگویی به سوالات شرعی و شرعی و ارائه توصیه های دینی به عموم مردم، برنامه اجرا شد. کوچک جدی گرفته شده است.

همچنین اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان اقدامات مناسبی را برای حمایت از محتوای موضوعات فرهنگی و تولیدات سمعی و بصری طراحی کرده است.

دکمه بازگشت به بالا