حوادث

دشمن بر طبل نیامدن در پای صندوق رای در انتخابات ۱۱ اسفند می‌کوبد

یومیر/سمنان سردار رادان تاکید کرد: دشمن دسیسه و توطئه کرده و بر طبل نیامدن و عدم مشارکت در بحث انتخابات ۱۱ اسفند ماه می‌کوبد و در عین حال رهبر معظم انقلاب نیز فرمان مشارکت قوی را داده‌اند. باید آگاه باشیم که در مقابل باطل بایستیم و به وظیفه خود در حضور حداکثری پای صندوق های رای و ترغیب دیگران به انجام این مهم عمل کنیم.

سردار احمدرضا رادان در اجلاسیه شهدای انتظانی استان سمنان با گرامیداشت یاد و خاطره سه هزار شهید استان سمنان بویژه شهدای عرصه نظم و امنیت فراجا اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان تلاش می‌کنند راه نورانی شهدا به فراموشی سپرده شود، برگزاری چنین رویدادهایی اهمیتی دوچندان دارد.

وی با بیان اینکه امروز اگر گوش‌به‌فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم گمراه نخواهیم شد، اضافه کرد: دشمن دسیسه و توطئه کرده و بر طبل نیامدن و عدم مشارکت در انتخابات ۱۱ اسفندماه می‌کوبد.

سردار رادان با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامیدسازی مردم است اظهار کرد: ملت ایران در انتخابات پیش رو، پاسخ دشمنان انقلاب اسلامی را خواهد داد.

وی با اشاره به شهادت سیدرضی موسوی از سرداران شهید استان سمنان گفت: سید رضی موسوی چاشمی، مجاهد بزرگ خستگی ناپذیر که خستگی را خسته کرده بود را در ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی بدرقه راه شهادت کردیم.

را ان افزود: در روزگاری که تلاش دشمنان و معاندان نظام برای فراموش کردن راه شهداست، یاد و خاطره ۳ هزار شهید والامقام استان سمنان، حاج حسن شاطری، سید رضی موسوی چاشمی و ۱۱۱ شهید عرصه نظم و امنیت را گرامی می داریم.

وی تاکید کرد: شهدا دو روزی را ماندند در عالم باور تا بمانند. بیاییم از شهدا درس بگیریم که اگر رفتیم، جاودانه باشیم. اول حکم این است که امت بشویم و بپذیریم که در قالب یک امت وظیفه، ماموریت و راه و روش داشت و پس از آن باید امام و مکتب داشته باشیم.

فرماندهی انتظامی کشور اظهار کرد:  امروز اگر گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و امت اسلامی باشیم، گمراه نخواهیم شد.

به گزارش یومیر در این اجلاسیه ضمن رونمایی از کتاب خاطرات و تمبر یابود شهدای فراجا در استان سمنان، از خانواده معظم شهدای عرصه نظم و امنیت در استان سمنان تقدیر شد.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا