اجتماعی

دادستان کل کشور از نیروهای مسلح و جبهه مقاومت قدردانی کرد

دادستان کل کشور در پیامی از اقدام غیورانه و شجاعانه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عملیات موفق وعده صادق علیه مواضع رژیم صهیونیستی کودک‌کش قدردانی کرد.

به گزارش یومیر به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور؛ متن پیام  حجت‌الاسلام والمسلمین محمد موحدی  بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتظارها شب گذشته به سر آمد و هیمنه پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی برای چندمین مرتبه در ماه های اخیر با حمله گسترده پهپادی و موشکی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و سپاه در عملیات وعده صادق عزیز فرو ریخت.

اقدام تروریستی رژیم غاصب اسراییل در بمباران کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رسانیدن سردار زاهدی و جمعی از همرزمانش، تجاوز آشکار آن رژیم جنایتکار به خاک وطنمان بود و موضوعی نبود که به سادگی بتوان از کنارش گذشت و تنبیه متجاوز که وعده صادق رهبر مقتدر و حکیم انقلاب اسلامی بود، با عملیات موفقیت آمیز و هوشمندانه موشکی و پهپادی سپاه پاسداران محقق شد و چه زیبا دل یاران و دوستان امت حزب الله را شاد کرد و استکبار جهانی را به حاشیه برد.

جمهوری اسلامی ایران همواره به دنبال صلح و ثبات در منطقه است، اما به هیچ عنوان اجازه دست درازی به خاک کشور را به دشمنان ملت نمی دهد.این حمله تاریخی که در نوع خود در جهان بی نظیر است تنها بخشی از موج خشم و نفرت آزادیخوهان از رژیم متجاوز صهیونیستی است و پیام روشنی برای آن رژیم اشغالگر و حامیانش دارد؛ اینکه ایران اسلامی امروز سرافرازانه با تمام قوا در برابر دشمنان خود ایستاده و هر رژیم نامشروعی بخواهد فکر ماجراجویی در سر بپروراند، پاسخی کوبنده و پشیمان کننده تر در انتظارش است.

بی تردید نه تنها ملت بزرگ ایران، بلکه تمام آزادیخواهان جهان و مردم مظلوم فلسطین به ویژه مردم داغ دیده غزه، این شجاعت رزمندگان غیور سپاه را ارج می نهند و جبهه مقاومت با بشارت این پیروزی عظیم امیدوارانه تر مسیر خود را تا آزادی قدس شریف طی می کنند.

اینجانب همسو با مردم و در کنار سایر مسئولان از اقدامات دلاورمردان سپاه قدردانی نموده و از خداوند متعال آرزوی پیروزی های آتی در مقابله با جبهه کفر و نفاق را برای آن شجاعان ذیل الطاف الهی و حرکت در مسیر مهدوی با پیروی از منویات مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای (عزیز) خواستارم.

محمد موحدی

دادستان کل کشور

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا