اجتماعی

حمایت ماهانه ۱۰۰ فرزند یتیم و محسنین توسط یک خیر

یومیر/ قم یک خیر با برگزاری مراسم ویژه 100 فرزند یتیم و محسنین حمایت ماهانه از 100 فرزند معنوی دیگر با سرانه یک میلیون ریال را بر عهده گرفت.

به گزارش یومیر، عباس جوشقانیان، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم با قدردانی از مردم نیکوکار استان در اطعام و بهره مندی از نیازمندان و ایتام در ماه مبارک رمضان به ویژه در روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان گفت: با وجود همه محدودیت ها و محدودیت های اقتصادی و… چالش ها و مسائل. برگزاری مراسم در میدان آستانه خوشبختانه مردم نیکوکار استان خوش درخشیدند.

وی از برگزاری مراسم ویژه ماه مبارک رمضان و افطار کودکان بی سرپرست و محسن تحت پوشش کمیته امداد استان به عنوان «جشن رمضان با کمک خیر و حامی صمیمی» خبر داد و گفت: برای کودکان متفاوت برگزار شد.

جوشقانیان با اشاره به اینکه این برنامه شاد و مفرح و افطاری ویژه و تشریفاتی در مجتمع حضرت معصومه(س) برگزار شد، تصریح کرد: تمامی هزینه های این ضیافت توسط یکی از حامیان بزرگ کشور پرداخت شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه مدیرکل کمیته امداد اورژانس استان قم با کودکان حاضر در این ضیافت صمیمانه و پدرانه صحبت کرد، ادامه داد: 100 نفر از ایتام و فرزندان محسنین به همراه مادران خود در این مراسم ویژه حضور داشتند که آنها نیز ابراز علاقه کردند. رضایت در. پایان مراسم اعلام و تقدیر شد.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم افزود: این نیکوکار پس از ارسال تصاویر ضیافت ماه مبارک رمضان برای اسپانسر بلافاصله پس از پایان مراسم طی تماس تلفنی اعلام کرد که حاضر است یک میلیون ریال دیگر به ماه کمک کند. به 100 کودک یتیم و محسنین.» از سپرده لذت ببرید

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا