اجتماعی

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری هشتمین رویداد فناوری در شهرداری تهران با موضوع «ورزش شهروندی» خبر داد و گفت: از همه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها دعوت می کنیم در این رویداد شرکت کنند و خلاقانه و نوآورانه ارائه دهند. برنامه ریزان برای توسعه ورزش شهروندی و کمک به ایجاد سلامت و نشاط در جامعه.

به گزارش یومیر، اوجاقی برگزاری این رویداد را گامی دیگر در راستای پاسخگویی به نیازهای ورزش شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با نام اینو اسپورت با همکاری دبیرخانه «تهران هوشمند» در سه محور «استفاده از ابزارهای مدرن برای تشویق و «توسعه فعالیت‌های بدنی برای شهروندان»، «استفاده از ابزارهای نوین برای معرفی، اطلاع‌رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی» و «نظارت و کنترل تأسیسات و نگهداری مجموعه‌های ورزشی» برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: گسترش ورزش شهروندی و ارائه خدمات بهینه به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای دستیابی به آن نیازسنجی و شناسایی چالش های موجود ضرورتی است که می تواند نقشه راه آینده را ترسیم کند. خوب.

وی ادامه داد: در این ارتباط مهم ترین مشکلات و چالش های درون ورزش شهروندی و همچنین مجموعه های ورزشی تحت پوشش سازمان شناسایی شد. از سوی دیگر نیاز به رعایت الزامات مدیریتی زمینه ساز برگزاری این رویداد و دعوت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها شد.

اوجاقی با اشاره به برگزاری دو رویداد مشابه در سال های اخیر افزود: در سال های گذشته دو رویداد فناورانه در ورزش شهروندی با نام های «نمایش ورزشی» و «اسپورتک» برگزار شد.

وی ادامه داد: اپلیکیشن «اینوگیم» که کمک بسیار موثری برای تشویق و ترغیب کلاس های مختلف به تمرین در روزهای سخت کرونا بود، حاصل برگزاری چنین رویدادهایی است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: با تمام توان از استارت آپ های فعال در این حوزه حمایت خواهیم کرد تا به اهداف سازمان ورزش مطابق با سیاست های شهرداری و اجرای اقدامات مدیریت شهری دست پیدا کنند.

اوجاقی با اشاره به برگزاری مجازی این رویداد، حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را رایگان اعلام کرد و افزود: علاقه مندان می توانند برای ارائه طرح به آدرس BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش صفحه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، این رویداد از پنجم شهریور و دوازدهم شهریور آغاز می شود و وبینار و پرسش و پاسخ مقدماتی از طریق آدرس فوق برگزار می شود. ضمناً مهلت ارسال آثار تا 28 مهرماه پیش بینی شده است و نتایج ارزیابی ها 5 مهرماه همزمان با آغاز هفته ورزش منتشر می شود و برگزیدگان برای دریافت ارزنده معرفی می شوند. جوایز

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا