استان ها

حمایت خراسانی‌ها از اقدام تنبیهی سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی

یومیر/خراسان رضوی مردم شهرهای مختلف خراسان رضوی از نقاط مرزی گرفته تا دیگر شهرستان‌ها در حمایت از اقدام مقتدرانه حمله سپاه به اسرائیل غاصب با راه‌اندازی کارناوال‌های شادی و تجمع در مکان‌های مختلف و سردادن شعارهایی علیه این رژیم صهیونیستی، از تنبیه این رژیم از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت کردند.

به گزارش یومیر، امروز، ۲۶ فروردین، برخی از مردم در شهرهای مختلف خراسان رضوی با اجتماع در میادین  شهرها اقدام به توزیع شیرینی کردند و سردادن شعار علیه این رژیم کودک کش، از این اقدام حمایت و ابراز خوشحالی کردند.

در زبرخان مردم این شهرستان با تجمع در نقاط مختلف به حمایت از این اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداختند، فرماندار زبرخان در حاشیه این مراسم به یومیر گفت: حمله تاریخی ملت ایران به رژیم غاصب صهیونیستی پاسخی قاطع و محکم به سال‌ها جنایت و تجاوز بی‌رحمانه این رژیم بود.

سید مؤمن حسینی این اقدام را در پاسخ به جنایت و تجاوز بی‌رحمانه رژیم اشغالگر به ملت مظلوم فلسطین و همچنین حماقت اخیر اسرائیل در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران و شهادت عزیزان این وطن دانست.

وی با تقدیر از عملیات مقتدرانه سپاه پاسداران علیه رژیم متجاوز اسرائیل اظهار کرد: بدون شک بزرگترین حمله پهپادی دنیا توسط جمهوری اسلامی ایران باعث خوشحالی تمام مظلومان در سراسر عالم شده است.

فرماندار زبرخان با تأکید بر اینکه هرگونه حماقت دیگر از این رژیم کودک کش حکم نابودی زودهنگام این رژیم به دست مجاهدان اسلامی و جبهه مقاومت را امضا خواهد کرد، گفت: به زودی شاهد نابودی کامل این شجره ملعونه خواهیم بود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تمامی قوای مسلح کشور در نگارش این برگ زرین در تاریخ انقلاب اسلامی، این پیروزی را به تمامی ملت شریف ایران، ملت مظلوم فلسطین و مردم شریف شهرستان زبرخان تبریک گفت.

این عملیات پیچیده و غرورآفرین محاسبات نظامی را در سطح جهان به هم‌ ریخت

امام جمعه سرخس هم با تبریک عملیات غرورآفرین موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این موفقیت را مدیون همه شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعین حرم و وطن به خصوص سرداران شهید از جمله شهید تهرانی مقدم، شهید فخری زاده، شهید سلیمانی و… که باعث پیشرفت نظام جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت در بحث دفاعی و موشکی و پهپادی شدند هستیم.

حجت‌الاسلام محمد بختیاری اظهار کرد: شب گذشته جهانیان بار دیگر قدرت، رشادت، صداقت و غیرتمندی ایران اسلامی را در تحقق وعده صادق برای تنبیه رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی به چشم خود دیدند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان به خوبی فهمیدند که نیروهای مسلح ما سپاه قهرمان با توکل به خداوند متعال می‌تواند تمام جنایتکاران معاصر را در رأس آمریکا و اسرائیل را به خاک سیاه بکشاند.

حمایت خراسانی‌ها از اقدام تنبیهی سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی

امام جمعه سرخس اظهار کرد: دیشب غرش موشک‌ها و پهپادهای هوافضای سپاه امنیت و خواب را از چشمان صهیونیست‌ها گرفت و وحشت و لرزه را بر اندام آن‌ها افکند و آرامش و امید را به مسلمانان مظلوم فلسطین و غزه به ارمغان آورد.

وی همچنین اذعان کرد: شب گذشته قدس شریف به خود بالید چون عاشقانش برای مجازات دشمنانش موشک‌ها و پهپادهای ویران کننده از کنار گنبد مقدسش فرستادند و پیام دادند ای قدس شریف تنهایت نمی‌گذاریم و به مدد الهی آزادت می‌کنیم.

بختیاری با بیان اینکه حمله موشکی ایران لرزه بر اندام تمام جنایتکاران و ظالمان انداخت، گفت: بی‌شک این عملیات پیچیده و غرورآفرین محاسبات نظامی را در سطح منطقه بلکه در سطح جهان به هم‌ ریخته و تغییر در معادلات نظامی به وجود آورد.

وی افزود: امیدواریم دشمن ما که این تنبیه را حس کرد به خود بیاید و دست از جنایت بر غزه و فلسطین بردارد و بداند که اگر دست از پا خطا کند ایران اسلامی با قدرت بیشتری وارد عمل می‌شود و می‌تواند به لطف خدای متعال و مدد او، تل‌آویو و حیفا و تمام سرزمین‌های اشغالی تحت سلطه صهیونیست‌ها را با خاک یکسان کند.

این اقدام پاسخی به تجاوزات رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران بود

در کاشمر هم مردم این شهرستان با راه‌اندازی رژه موتوری و خودرویی و در دست داشتن پرچم‌هایی به حمایت از این اقدام پرداختند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشمر در پی حملۀ پهپادی و موشکی به اهداف رژیم اشغالگر قدس گفت: این اقدام تنبیه و پاسخی به تجاوزات و جنایات آن رژیم در غزه و کنسولگری ایران در سوریه بود.

سرهنگ حسین دهقانی با قرائت آیه «وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّی لَا تَکُونَ فِتْنَةٌ وَیَکُونَ الدِّینُ کُلُّهُ لِلَّهِ  فَإِنِ انْتَهَوْا فَإِنَّ اللَّهَ بِمَا یَعْمَلُونَ بَصِیرٌ» افزود: رژیم اشغالگر و کودک‌کش صهیونیستی در حالی کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه را هدف حملۀ وحشیانه قرارداد و منجر به شهادت جمعی از فرزندان رشید و دلاور کشورمان شد که در حدود ۶ ماه گذشته نوار غزه را به خاک و خون کشیده بود.

وی خاطرنشان کرد: شدت جنایات این رژیم در غزه در این دور از وحشیگری‌هایش چنان بود که فریاد خشم و خروش همۀ ملت‌های آزاده در سراسر جهان را بر سر اسرائیل نشانه رفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشمر بیان کرد: اگر چه این جنایت‌های مکرر صهیونیست‌ها همواره پاسخ‌های کوبندۀ محور مقاومت و به خصوص حماس را در پی داشته است، اما جسارت، حماقت و کوته‌بینی آن رژیم در قضیۀ حمله به کنسولگری کشورمان در سوریه نیز پاسخی دندان‌شکن می‌طلبید.

وی تأکید کرد: همانگونه که ملت غیور ایران انتظار داشتند و مقام معظم رهبری نیز به‌ کرّات و به خصوص در خطبه‌های نماز عید فطر تأکید فرموده بودند که رژیم صهیونیستی باید تنبیه شود، سرانجام دلاور مردان رشید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عملیاتی تاریخی و ظفرمندانه با پرتاب صدها پهپاد و موشک بالستیک به خاک اشغالگران صهیونیستی رعب و وحشت در دل صهیونیست‌ها افکنده و با تخریب و انهدام اهداف و تأسیسات مهم غیر جمعیتی و اقتصادی صهیونیست‌ها ضرب شست و گوشمالی سختی به اشغالگران و جنایتگران نشان داد.

حمایت خراسانی‌ها از اقدام تنبیهی سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی

دهقانی تصریح کرد: دلاورمردان ایران با انهدام اهداف حیاتی رژیم صهیونیستی نشان دادند که گنبد آهنین آن رژیم در برابر عزم و ایمان ملت ایران گنبدی پوشالی است.

شادی مردم بردسکن، کوهسرخ و خلیل‌آباد پس از حمله موشکی ایران به اسراییل

مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان‌های بردسکن، کوهسرخ و خلیل‌آباد هم پس از حمله مقتدرانه ایران به اسراییل با حضور در خیابان اصلی شهرهایشان به شادی پرداختند.

شهروندان با تجمع خودجوش در نقاط مختلف ندای الله‌اکبر سردادند و با سردادن شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا از اقدام دلاورمردان کشور و پاسخ به جنایات این رژیم منحوس حمایت خود را اعلام کردند.

امروز مردم تمامی شهرهای خراسان رضوی به خیابان‌ها آمدند و ضمن اعلام حمایت از این اقدام شجاعانه و مقتدرانه دلاورمردان سپاه پاسداران خشم و انزجار خود را از جنایت‌های رژیم کودک کش اسرائیل بار دیگر نشان دادند.

بدون شک این سیلی به اسرائیل بخش کوچکی از توان نظامی ایران بود، با این اقدام هیمنه پوشالی رژیم خون‌آشام صهیونیستی شکسته شد، اسرائیل حالا بهتر می‌داند که اگر کوچکترین خطایی کند ایران به آن پاسخ سختی خواهد داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا