عمومی

حضور مردم در مرحله دوم انتخابات پرشورتر است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی پیش ازظهر جمعه پس از شرکت در انتخابات در ساری افزود: خدا را شاکریم که مردم عزیز ما به فاصله یک هفته دوبار برای ادای تکلیف شرعی و گرفتن حق خود یعنی انتخابات پای صندوق‌ها آمدند و طبق فرمایش مقام معظم رهبری، شور و شوق در این مرحله بیشتر است.

وی افزود: به فرموده امام راحل (ره) میزان رأی ملت است و هر کس را که ملت انتخاب کنند همان برای ما ملاک است و آن شخص رئیس جمهور همه ما خواهد بود، هر عزیزی که انتخاب می‌شود این موقعیت را به عنوان امانت حفظ کند و وظیفه خود را در قبال مردم بتواند به نحو احسن انجام دهد و رضایت مردم را بتواند جلب کند.

وی ادامه داد: اما توصیه ما این است که مانند نماز اول وقت، در ساعات اولیه رأی داده شود و مردم زودتر بیایند و این حق خود را استیفا و تکلیف خود را ادا و سرنوشت مملکت را با تعیین رئیس جمهور و رأی خود معین کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: الحمدلله جوانان ما نشان دادند که جلوتر و فراتر از توصیه حرکت می‌کنند و فهم و بصیرتشان بسیار بالاست و آنها هم باید بدانند آینده این مملکت متعلق به آنهاست.

امام جمعه ساری یادآور شد: جوانان بدانند با آرای خود می‌توانند کسانی را که مقدرات کشور در اختیارشان قرار می‌گیرد تعیین کنن و این شور و شوق بیشتر مربوط به جوانان است از این بابت برای ما هم بسیار شیرین و خوشحال کننده است.

دکمه بازگشت به بالا