عمومی

حضور در مجلسی به درازی یک قرن

وی مؤسس بنیاد و حسینیه عمادزاده در اصفهان بود و ده ها کتاب و تأثیر ماندگار در نشر آثار اهل بیت و مکتب امام صادق (علیه السلام) و شرکت در امور خیریه و تأسیس مدارس داشت. از جمله و پس از سالها تلاش هنوز نام نیکی برای خود و خانواده اش بر جای گذاشته است و اکنون پسر تحصیل کرده اش دکتر. عمادزاده گام های نیک پدرش را ادامه داد و مجلس را ادامه داد و برخی از کارهای خیر پدر را که صدقه مردی بزرگ محسوب می شود که یکی از آنهاست ادامه مراسم بزرگ عزاداری آن بانو و سالار شهیدان است. .

شرکت در راهپیمایی یک قرنی

در این محفل از سخنان عالم سخنور سخنور حجت الاسلام والمسلمین حکیم در مورد شخصیت و منزلت والای دختر رسول خدا (ص) بهره بردیم که در مطالب پیشین از ایشان بهره برده ایم. سال ها. از کلام مرحوم مغفور حجت الاسلام والمسلمین حاج سید جمال مرتضوی. ، ما بردیم

شرکت در راهپیمایی یک قرنی

خاندان روضاتي از نظر مقام علمي و شخصيت اجتماعي از خاندان هاي برجسته شيعه به شمار مي روند كه نزديك به دو قرن است كه در شهر اصفهان زندگي مي كنند و نسب ارجمند و ارجمند آنان به امامزاده حضرت عبدالله بن موسي مي رسد. بن جعفر که در شهر ساوه مدفون است.
این خاندان با تألیف کتاب معروف (روضه الجنات) مرحوم آیت الله اعظمی آقا سید محمد باقر چهارسوقی مشهور شده اند، چنانکه صاحب المنجد فی العلم در صفحه 276 می نویسد: اهل بیت صاحب روضات باد. به سبب انتساب به آن کتاب، پس از او به روضاتی معروف است).

شرکت در راهپیمایی یک قرنی

در پایان جلسه سوگواری پیامبر اکرم(ص) توانستم ساعتی را در محضر علمای حاضر در جلسه با حضور استاد ارجمند و اثرگذار که در واقع دانشگاه و حوزه است سپری کنم. در بدن انسان یعنی برادر محترمم جناب آقای دکتر. اسدی گرمارودی و با ذکر یادی از بزرگوار نعیم میرزا نائینی و محله ی قاریان حرم از جایگاه حضرت اباعبدالله (ع) در نظام آفرینش الهی و توفیق ثبت افراد در کتاب قاریان حرم مطهر می گوید. خانه آخرت در پناه ائمه معصومین و بهره مندی از مواهب معنوی نزدیک بودن به امامان معصوم. زمین منسوب به این بزرگان و ذکر یاد و خاطره مرحوم آیت الله آقا نجفی همدانی داماد مرحوم میرزای نایبانی لحظاتی را سپری کردم که نمی توان آن را عمر انسانی به حساب آورد که از آن کمال تشکر را دارم.

شرکت در راهپیمایی یک قرنی

آقای. دکتر. اسدی که به حق از شخصیت های بزرگوار به شمار می رود و به تعبیر مرحوم آیت الله العظمی حاج سید محمد روحانی رضی الله عنه یک شخصیت معنوی به معنای کلمه است ولی بدون عمامه است. گنجینه ای بود برای گذراندن چند لحظه خاطره و چیزهای دیگر.

لازم به ذکر است که دکتر محمد اسدی گرمارودی (متولد 1329) دارای مدرک دکتری در رشته فلسفه و کلام اسلامی است. مدیریت مرکز معارف اسلامی و علوم انسانی دانشگاه صنعتی شریف، ریاست مؤسسه معارف اسلامی دانشگاه علوم پزشکی ایران از جمله فعالیت های وی می باشد. وی علاوه بر تدریس، تالیف مقالات و کتابهای علمی و دینی نیز داشته است. «درس های تربیت انسان»، «حقیقت سوخته»، «کارآمدی دین در جهان»، «اکسیر اشک بر امام حسین»، «نقش غدیر در کمال انسان»، «درس های اصول ایمان»، علم برگزیدگان در روایت «عقل و عرفان» و «اعتقاد شیعه به خطبه شقشقیه» از جمله این آثار است.
در پایان این دیدار و دیدار زیبا صلوات سیدالشهدا را به حضور این عزیز تقدیم کردم.

دکتر. هادی انصاری
عضو فرهنگستان علوم پزشکی ایران
یکشنبه 4 ژانویه 1401

دکمه بازگشت به بالا