عمومی

تشکیل تیم ویژه برای شناسایی عاملان تیراندازی به یک روحانی در قم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، پنجشنبه هفته گذشته راکب موتورسیکلت در حوالی خیابان دروازه ری قم با اسلحه به سمت روحانیی به نام حجت الاسلام عباس دهقانی تیراندازی کرد. با اشک که از جانبازان دوران دفاع مقدس بود دو گلوله به پا و شکم این کشیش اصابت کرد.

این کشیش با انتقال وی به بیمارستان مجتمع خیرین سلامت قم تحت عمل جراحی قرار گرفت و اکنون حال عمومی وی مساعد گزارش شده است.

آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه نیز با سردار تماس گرفت میر فیضی فرمانده انتظامی استان قم پیگیر ماجرای این دانش آموز شد.

فرمانده انتظامی شهر قم نیز درباره این حادثه گفت: دو روز پیش راننده یک دستگاه موتورسیکلت دو گلوله به پا و معده یک کشیش شلیک کرد که منجر به مجروح شدن وی شد.

سرهنگ امیر مختاری افزود: در پی این حادثه کشیش کتک خورده بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل و با حضور ماموران کلانتری برای شناسایی راکب موتورسیکلت پرونده مقدماتی تشکیل شد.

گفت: هنوز با انگیزه بازدید تیراندازی مشخص نیست و تلاش برای شناسایی عامل این حادثه در دستور کار قرار دارد.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، اقدامات درمانی لازم در بیمارستان برای این کشیش مضروب انجام شده و حال عمومی وی مساعد است.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم سپاسی آشتیانی مسئول حراست حوزه علمیه به عنوان نماینده آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه با حضور در بیمارستان از حجت الاسلام والمسلمین عباس دهقانی عیادت کرد.

دکمه بازگشت به بالا