اجتماعی

تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای گره گشایی ترافیک قلعه نو

یومیر/تهران استاندار تهران با بیان اینکه یکی از مشکلات شهر قرچک ترافیک ورودی قلعه نو است، گفت: این مشکل مردم را با مشکل مواجه کرده است. به زودی اجرایی خواهد شد.

محسن منصوری استاندار تهران شامگاه پنجشنبه 19 شهریور در حاشیه افتتاح پروژه های شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز چندین پروژه به صورت نمادین در شهرستان قرچک افتتاح شد، پروژه های خوبی در حوزه عمرانی، اقتصادی، صنعتی. و مناطق شهری را آماده کرده ایم و برخی از این پروژه ها از جمله پروژه مجتمع پردیس سینمایی پروژه های معتبری است پردیس سینمایی دارای 3 سالن سینما و یک سالن تئاتر شهر می باشد.

وی گفت: مجموعه های واقعا خوبی تحت عنوان نمایشگاه دائمی و پروژه های چند منظوره تهیه شده به عنوان سالن ورزشی و مدیریت بحران حدود 230 میلیارد برای افتتاح پروژه ها هزینه شده است.

استاندار تهران افزود: امیدواریم پس از اجرای پروژه ها شاهد اتفاقات خوبی در شهرستان قرچک باشیم.

منصوری در ادامه بیان کرد: بخشی دیگر از فعالیت ها مربوط به بهره برداری از شهرهایی مانند پیشوا، قرچک و پاکدشت است که سطح مشاوره آن شهرستان نیست و به صورت جداگانه پیگیری می شود. پالایشگاه ری جنوب که موفق به تکمیل 90 میلیون مترمکعب آب شد با این پروژه به دشت ورامین می رسد و بخشی از آن برای کشاورزی و بخشی نیز برای تزریق سفره های زیرزمینی استفاده می شود.

وی افزود: حدود 2 هزار میلیارد برای این پروژه از سوی دولت هزینه شده است که 800 میلیارد تومان آن از محل اصل 56، 200 میلیارد تومان نقدی و 1000 میلیارد تومان از محل دیگر تامین شده است. منابع

استاندار تهران در رابطه با حل مشکلات نواحی صنعتی افزود: مشکلات زیرساخت های صنعتی در نواحی صنعتی وجود دارد که باید هر چه سریعتر به آن رسیدگی شود، مشکلاتی مانند کمبود گاز و مشکلات ساکنان. حوزه صنعتی که با جهاد کشاورزی مورد بحث قرار گرفته است. تغییر کاربری و تبصره ابلاغی هفته گذشته تصویب شد.

منصوری در ادامه تصریح کرد: از دیگر مشکلات شهر قرچک می توان به تردد در ورودی قلعه نو اشاره کرد که ترافیک و مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است و به زودی اجرایی می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا