عمومی

بیمه کردن ۴ ساله کشور با حضور باشکوه مردم در انتخابات ۸ تیر ماه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علیرضا قاسمیان صبح پنج شنبه با حضور در مراسم افتتاحیه کلاس‌های تابستانه که با حضور مسؤولان و دانش آموزان برگزار شد، اظهار کرد: امر مهم تعلیم و تربیت یک امر دائمی است و باید همیشه و در طول سال به آن پرداخته شود.

وی افزود: رسالت آموزش و پرورش تربیت و آموزش است و این دو امر مهم و اساسی هیچ‌گاه تعطیلی ندارد و آموزش و پرورش یکی از متولیان این عرصه است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان بیان کرد: و بحث تعطیلی واوقات فراغت متولیانی دارد و امروز جشن آغاز کار خود را شروع می‌کنند و زمینه کار هر کدام متفاوت است.

وی مطرح کرد: در کانون اندیشه، کانون پرورش فکری و پژوهشکده دکتر حسابی شهرستان دهاقان کلاس‌های تابستانه در رشته‌های مختلف هنری، دینی و علمی برگزار می‌شود و همه به نوعی در جهت تربیت و آموزش تلاش می‌کنند این دانش آموزان سرمایه نظام و کشور هستند و آینده کشور توسط آنان ساخته می‌شود و مسیولان آینده کشور هستند.

قاسمیان اذعان کرد: استفاده بی رویه از فضای مجازی شاید از نظر مادی برای برخی افراد جذابیت داشته باشد اما پشت این قضایا اتفاقات خطرناکی وجود دارد و هیچ کس برای نسل جوان کار مفیدی انجام نمی‌دهد و دشمنان بیکار نیستند و سعی در سوق دادن‌جوانان به سمت اهداف خودشان هستند.

وی افزود: حتی این بازی‌ها خطر سرقت اطلاعات شخصی را به همراه دارد و همه اوقات دانش آموزان باید مدیرت و برنامه ریزی شود و یکی از اهداف این‌چنین کلاس‌ها جذب و فرزندانمان به سمت فعالیت‌های سالم و مفید است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان اظهار داشت: انتخاب مهم و سرنوشت سازی در پیش داریم، ما خدمتگزاران بسیار با ارزشی را از دست دادیم و قطعاً خیلی جای کار دارد تا متوجه از دست دادن چنین شخصیت‌های بزرگی شویم.

وی عنوان کرد: ما برای بیمه کردن‌چهار ساله کشور نیاز به حضور باشکوه مردم ایران در پای صندوق رأی داریم تا انتخابی آگاهانه داشته باشیم و تلاش شهدای خدمت از دست نرود.

قاسمیان گفت: شهید رئیسی در طی دوران خدمت تصمیمات شایسته‌ای برای دانش آموزان اتخاذ کردند که نشأت گرفته از دین و آموزش بود و با آموزش غربی مغایرت داشت و برکات این تصمیمات در آینده مشخص می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا