ورزشی

برگزاری مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی با استقبال ویژه تماشاگران

به گزارش خبرگزاری یومیر؛ مسابقات موتورسواری روز گذشته در مجموعه پیست‌های خاکی، پیست مخصوص اندرو و تریل با حدود ۱۰۰ شرکت کننده از سراسر کشور با استقبال ویژه تماشاگران آغاز شد. این دور از مسابقات ساعت ١٨ با معرفی قهرمانان به کار خود پایان داد.

*کلاس سوپر اندرو*
نفر اول: حسین احمدی
نفر دوم: حمیدرضا یوسفی
نفر سوم: ابراهیم شاه محمدی

*کلاس ۴۵۰ سی سی اندرو*
نفر اول: مجید شاملو
نفر دوم: حامد فراهانی
نفر سوم: حسین احمدی

*کلاس ۲۵۰ سی سی اندرو*
نفر اول: حسام خوئینی
نفر دوم: مجید شاملو
نفر سوم: ابراهیم حاج عباسی

*کلاس کایو*
نفر اول: محمدرضا مرادی
نفر دوم: امیر رضا استواری
نفر سوم: کمیل دشتبانی

*کلاس تریل خارجی*
نفر اول: حسین احمدی
نفر دوم: آرش خوئینی
نفر سوم: نیما احمدی

*کلاس تریل ایرانی*
نفر اول: علی آباده
نفر دوم: شهرام غفاری
نفر سوم: سید عباس نورالهی

این مسابقات در مجموعه پیست‌های آیلند برگزار شد و رضا بزرگ حسینی پیشکسوت موتورسواری و مدیریت این مجموعه گفت: پیست تازه تأسیس اندرو و تریل آیلند در سال ١۴٠٢ هم زمان با اتمام استانداردهای اولیه میزبان قهرمانان خود در این رشته ورزشی بود و خدمات و استانداردهای آن رویداد سبب شد این دور با استقبال کم سابقه‌ای از شرکت کنندگان روبه‌رو شویم که امروز با افتخار اعلام کنیم از بزرگترین برگزار کنندگان این شاخه از رشته موتور سواری هستیم.

میثم کبود از مربیان و قهرمانان رشته موتورسواری و نام آشنای حرکات نمایش موتوری هم گفت: جای تشکر دارد از بنیانگذاران و مدیران این مجموعه که توجه خاصی به ورزش‌های موتورسواری و اتومبیلرانی دارند و این مهم سبب شده تا ورزشکاران و طرفداران این ورزش‌ها نام آیلند را به موازات استانداردترین پیست‌ها بشناسند و امید است این استانداردها میزبان مسابقات جهانی باشند.

در پیست دیگر مجموعه سرزمین ایرانیان مسابقه راند اول اسلالوم و تایم تریل اتومبیلرانی قهرمانی آیلند کاپ برگزار شد که نفرات برتر آن مشخص شدند.

برگزاری مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی با استقبال ویژه تماشاگران

*کلاس ۱۵۰۰- همگانی آقایان*
نفر اول: پارسا محبوبی
نفر دوم: پیام ذوالفقار زاده
نفر سوم: فخرالدین شریعتی

*کلاس اسپرت شهری*
نفر اول: امیر ضیائی
نفر دوم: امین نعیمی
نفر سوم: امید نومیدی

*کلاس ۱۵۰۰+ همگانی آقایان*
نفر اول: میلاد حوری
نفر دوم: ایمان امیر
نفر سوم: سام غلامی

*کلاس ۱۵۰۰- همگانی بانوان*
نفر اول: آرزو اذرنیا
نفر دوم: زهرا شفیعی
نفر سوم: معصومه برنجانی

*کلاس ۱۵۰۰+ همگانی بانوان*
نفر اول: تینا عربخانی
نفر دوم: نرجس یوسف زاده
نفر سوم: فاطمه سورانی

*کلاس همگانی آزاد*
نفر اول: سوشا نبوی
نفر دوم: مهبد قاسمی
نفر سوم: میلاد حوری

*کلاس ۱۵۰۰- آقایان*
نفر اول: متین کوچک عظیمی
نفر دوم: حامد عزتی
نفر سوم: امید نومیدی

*کلاس ۱۵۰۰+ آقایان*
نفر اول: حامد عزتی
نفر دوم: بهنام دانش پور
نفر سوم: سجاد بامشکی

*کلاس ۱۵۰۰- بانوان*
نفر اول: عاطفی رجب زاده
نفر دوم: یاسمن فروردین
نفر سوم: سحر فاریابی

*کلاس ۱۵۰۰+ بانوان*
نفر اول: میترا عنایتی
نفر دوم: فاطمه مزینی
نفر سوم: فتانه امیری

*کلاس ۲۰۶ خصوصی*
نفر اول: نسیم راشدی
نفر دوم: بهنام دانش پور
نفر سوم: متین کوچک عظیمی

*کلاس آزاد*
نفر اول: نسیم راشدی
نفر دوم: متین کوچک عظیمی
نفر سوم: حامد عزتی

258 41

دکمه بازگشت به بالا