فرهنگ و هنر

بازدید مدیر شبکه جیونیوز پاکستان از شبکه سحر

شاهرخ حسن مدیر عامل گروه رسانه ای جنگ و شبکه جونیوس از شبکه جهانی سحر بازدید کرد.

به گزارش یومیر، در جریان بازدید شاهرخ حسن از شبکه جهانی سحر، وی با مدیر این شبکه نیز دیدار کرد.

در این دیدار علی برزی مدیر شبکه جهانی سحر خواستار گسترش روابط رسانه ای در ایران و پاکستان شد.

مدیر شبکه سحر خاطرنشان کرد: ایران و پاکستان دو کشوری هستند که روابط تاریخی، فرهنگی و مردمی مشترکی دارند و تعامل رسانه ای دو کشور می تواند این روابط خوب را بیش از پیش افزایش دهد. رسانه های ایرانی به ویژه شبکه جهانی سحر آماده همکاری با رسانه های پاکستانی از جمله جیونیوز هستند.

شاهرخ حسن، مدیرعامل گروه رسانه ای جنگ و شبکه جونیوس نیز آمادگی خود را برای همکاری با رسانه های ایرانی از جمله شبکه جهانی سحر اعلام کرد.

در این دیدار احمد نوروزی معاون وزیر امور خارجه در صدا و سیما نیز پذیرای شاهرخ حسن بود و از حضور وی در رسانه ملی ایران ابراز خوشحالی کرد.

مدیر شبکه خبری جوان پاکستان از شبکه سحر بازدید کرد

نوروزی با تقدیر از نقش رسانه ها در ارتقای روابط ایران و پاکستان گفت: ایران و پاکستان با اشتراکات فرهنگی، زبانی، تاریخی و مذهبی در واقع یک کشور هستند و رسانه ها می توانند این نقش را برجسته کنند.

مدیرعامل گروه جنگ جونیوس نیز از همکاری رسانه‌های دو کشور استقبال کرد و از رسانه‌های خارجی زبان به‌ویژه کانال اردو شبکه جهانی سحر ابراز خوشحالی کرد.

وی بیان کرد: گروه خبری جنگ و جونیوس آماده تبادل اطلاعات و تولیدات مشترک با شبکه های مختلف خارجی در ایران است.

حسن همچنین از معاون وزیر امور خارجه و همچنین علی برزی مدیرکل شبکه جهانی سحر برای سفر به پاکستان و بازدید از کانال های مختلف جغرافیایی و روزنامه جنگ دعوت کرد.

شاهرخ حسن ایران را الگوی کشورهای مسلمان خواند و گفت: ایران با وجود همه تحریم های ظالمان و فشارهای خارجی، روی پای خود و اصول انقلابی خود ایستاده است و این الگویی برای کشورهای اسلامی است.

وی نقش زنان در عرصه های مختلف ایران به ویژه رسانه را بسیار پررنگ تر از سایر کشورهای منطقه عنوان کرد و گفت: حضور زنان در عرصه های مختلف نشان از بلوغ اخلاقی و اجتماعی جامعه دارد. در پاکستان، زنان در عرصه های مختلف به ویژه در رسانه های دولتی و غیردولتی نقش فعال دارند.

مدیر شبکه خبری جوان پاکستان از شبکه سحر بازدید کرد

مدیر شبکه خبری جوان پاکستان از شبکه سحر بازدید کرد

مدیر شبکه خبری جوان پاکستان از شبکه سحر بازدید کرد

مدیر شبکه خبری جوان پاکستان از شبکه سحر بازدید کرد

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا