استان ها

اشتغالزایی برای ۱۰۰۰ نفر با بهره‌برداری از پتروشیمی گچساران در دولت سیزدهم

یومیر/کهگیلویه و بویراحمد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با بهره برداری از پتروشیمی گچساران در دولت سیزدهم برای یک هزار نفر در این استان شغل ایجاد شد.

مرادعلی پیوند در اولین جام رسانه‌ای امید استان کهگیلویه و بویراحمد برگزاری این جام را نیاز استان دانست و افزود: مدیران و مسئولان استان زحمات زیادی در راستای خدمت به مردم انجام می‌دهند که می‌طلبد رسانه‌ها این اقدامات امیدبخش را به جامعه منتقل کنند.

وی اظهارکرد: رسانه‌ها پل ارتباطی میان مردم و مسئولان هستند و در کنار خدماتی که به اطلاع مردم رسانده می‌شود مسئولان نیز در جریان مشکلات مردم باشند.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه دولت‌ها پس از انقلاب خدماتی به مردم ارائه کردند، خاطرنشان کرد: سرعت فعالیت در دولت سیزدهم کم‌نظیر بود همه دیدند که پتروشیمی گچساران در این دولت پیشرفت قابل توجهی داشت و یک هزار نفر از استان با بهره‌برداری از این پروژه صاحب شغل شدند.

پیوند تصریح کرد: در دولت شهید رئیسی چند پروژه راهسازی احداث شد، محور مهم پاتاوه به دهدشت نیز پس از سال‌ها به بهره‌برداری رسید و در اختیار مردم قرار گرفت.

به گزارش یومیر، وی بیان کرد: در حوزه پزشکی اقدامات قابل توجه است که رسانه‌ها طبق وظیفه و رسالتی که دارند مردم را در جریان اقدامات صورت گرفته دولت در همه حوزه‌ها قرار دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا