استان ها

آماده سازی مدارس استان چهارمحال و بختیاری برای آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش خبرگزاری یومیر استان چهارمحال وبختیاری افشین امیریان مدیر کل آموزش و پرورش استان در اولین نشست پروژه آنلاین با اشاره به اهمیت پروژه آنلاین به عنوان یکی از مهم ترین رویداد های اجتماعی و فرهنگی خواستار تلاش کلیه همکاران به منظور هرچه بهتر برگزار شدن این رویداد در سطح استان گردید.

وی گفت : برای شروع شوق انگیز و مطلوب فعالیت های آموزشی و تربیتی نظام آموزش عمومی استان در راستای اسناد بالادستی به ویژه سند تحول بنیادین با هدف تقویت و کیفیت بخشی به مدارس و برای دمیدن روح امید، نشاط و شادابی در مدارس در آغاز آنلاین ماه نیاز به مشارکت عمومی و همه جانبه همه همکاران، اولیا و دستگاه های مرتبط با آموزش و پرورش است.

افشین امیریان خاطر نشان کرد : به منظور اجرای طرح پروژه آنلاین در استان ۶ کارگروه شامل کارگروه برنامه ریزی سازماندهی و بهسازی منابع، نیروی انسانی، فضا، تجهیزات و …، کارگروه مردمی سازی، کارگروه تبیین و تبلیغ، اطلاع رسانی، کارگروه تایید صلاحیت و انتخاب و انتصاب مدیران، کارگروه نظارت و ارزیابی، کارگروه آموزشی، تربیتی و تندرستی در اداره کل آموزش و پرورش استان تشکیل شده است.

وی افزود برنامه ریزی لازم برای تحویل کامل پروژه های در حال اتمام توسط اداره کل نوسازی و گروه های جهادی صورت خواهد گرفت و انشاالله در اول آنلاین ماه دانش آموزان در مدارسی شاداب و زیبا مشغول تحصیل خواهند شد.
رئیس شورای پروژه آنلاین استان تصریح کرد: جشن غنچه ها در ۱۶ آنلاین، جشن شکوفه ها و جوانه ها در روز ۲۹ شهریور ماه و زنگ شروع سال تحصیلی و ایثار و مقاومت برای همه پایه های تحصیلی در روز شنبه ۱ آنلاین ماه به صدا در خواهد آمد.

امیریان خاطر نشان کرد : برنامه ریزی عملیاتی برای سازماندهی نیروی انسانی و صدور ابلاغ مدیران، معلمان و … قبل از سال تحصیلی، بررسی عملکرد مدیران مدارس و انتخاب و انتصاب مدیران تا پایان مرداد ماه، پیگیری و تحویل پروژه های ساختمانی نیمه تمام، برنامه ریزی برای نظارت و بازدید میدانی کارگروه های ششگانه از فعالیت مدارس و ارائه گزارش، نظارت بر سازماندهی سرویس رفت و آمد مدارس و لباس دانش آموزان و تدوین برنامه سالانه آموزش و تربیتی مدرسه متناسب با ویژگی های مدرسه و اصول حاکم بر مدیریت مطابق با آیین نامه اجرایی مدارس از جمله مهم ترین برنامه های پروژه آنلاین امسال می باشد.

وی در پایان از مدیران مدارس خواست تا با تکمیل فرم های نظارتی در سامانه ltms میزان آمادگی مدرسه خود را برای آغاز سال تحصیلی جدید اعلام نمایند.

46

دکمه بازگشت به بالا